בתפקיד מיילדת העגל: כתבת CNN

גם הכתבת המנוסה לא הייתה מוכנה לסיפור שנפל לידיה: במהלך הכנת כתבה באחד הכפרים סמוך לניו אורלינס, היא נתקלה בפרה שכרעה ללדת – מיקמה את המצלמה והחלה לדווח על האירוע. היא אפילו סייעה לחוואי להשלים את המלאכה. "היא לבטח הייתה הרבה יותר מנומסת ממני בזמן הלידה", אמרה בדיווח המסכם. צפו בתמונות

אחרי שבוע של בחירות באפגניסטן, ודיווחים שוטפים על המאבק החברתי ברפורמות במערכת הבריאות, גם לצופי רשת הטלוויזיה CNN מגיע קצת חדשות טובות: כתבת התחנה דיווחה בסוף השבוע מכפר באיזור ניו אורלינס, ובעודה עוסקת בכתבה בנושא אחר לגמרי - קלטה לפתע המצלמה תיעוד של המלטת עגל.

הייתה זו הזדמנות טובה לכתבת דבורה פייריק להפגין גם את כישוריה בתחום בו, סביר להניח, היא עדיין לא צברה ניסיון. בעודה מתעדת את החוואי מיילד את הפרה, פנתה אליו פייריק בשאלה, אך החוואי מצידו ענה לה כי אין לו זמן לשאלות וכי הוא זקוק לעזרה.

הכתבת האמיצה לא שלחה את הצלם לעשות את העבודה המלוכלכת - והיא עצמה הצטרפה לחוואי, הפשילה שרוולים והחלה למשוך בכל הכוח. לאחר דקות ארוכות, יצא לו העגל - בריא ושלם.

כדי להוסיף לרגע הנדיר מעט הומור, אמרה פייריק: "הפרה השתמשה בשפה הרבה יותר יפה מזו בה אני השתמשתי כשילדתי את שני ילדיי". ובאתר "הפינגטון פוסט" נכתב על התיעוד הנדיר: "מי אמר שהתקשורת לא עושה דבר לטובת הבריאות בארצות הברית?". 

עוד חיות באו לעולם מול המצלמות:

מדהים: לידת לוויתן מול המצלמות

תמונות נדירות: גור פנדה מגיע לעולם