בריטניה: ילדים תקפו ילדה חולת סרטן וניסו להצית אותה

נלחמת בסרטן - וגם בילדים התוקפים: סקרלט בת ה-5 סובלת מגידול במוחה, שגרם לה לעיוורון כמעט מוחלט. בימים האחרונים היא הותקפה באכזריות ליד ביתה, על ידי שני ילדים צעירים שריססו על פניה דאודורנט וניסו להצית אותה. רק בנס החומר לא בער, והיא יצאה מזה עם חבלות בלבד

סקרלט ואמה. רוצות לעזוב את העיר (דיילי מייל)

כשאומרים ש"ילדים יכולים להיות אכזריים", לא לזה מתכוונים: ילדה בריטית בת 5 שנאבקת במחלת הסרטן, מתאוששת כעת בבית החולים לאחר ששני ילדים ריססו דאודורנט על פניה וניסו להצית אותה.

סקרלט האליוול בת ה-5 חולצה על ידי השכנים, לאחר ששני בנים הצמידו אותה לקרקע וריססו את החומר הדליק על פניה בעיר האליפקס, במחוז ווסט-יורקשייר. היא סובלת רק מחבלות, מאחר והשניים לא הצליחו בניסיון האכזרי שלהם.

דובר מטעם המשטרה המקומית אמר לעיתון ה"דיילי מייל" כי "דווח כי הילדה שיחקה, שעה שניגשו אליה שני ילדים צעירים, בעטו בה והכו אותה ואז ריססו על פניה דאודורנט בניסיון להצית אותה. החומר לא בער".

סקרלט עיוורת כמעט לחלוטין

שני הילדים, שבמשטרה מאמינים כי הם בני 10 ו-7, ברחו כשעובר אורח נחלץ לעזרתה לאחר התקיפה, שבוצעה בשעות הערב. השוטרים פנו לציבור, בבקשה לאתר עדי ראייה.

אמה של סקרלט, פאולה בת ה-38, אמרה שהיא רוצה לעזוב את הבית ואת האזור בהקדם האפשרי. "ככל שנקדים לעבור מכאן, כך ייטב. נגעלתי כששמעתי מה הבנים האלה עשו, למרות שזו לא הפעם הראשונה שהם תוקפים אותה", אמרה.

"הגידול במוחה של סקרלט הולך וגדל וזה הדבר האחרון שהיו צריכים שיקרה", הוסיפה. שכנת המשפחה סיפרה, "סקרלט הייתה עצובה מאוד והעיניים שלה כאבו בגלל התרסיס. אם האש הייתה נדלקת, זה היה הרבה יותר גרוע".

סקרלט בת ה-5 סובלת מגידול שהותיר אותה עיוורת בעין אחת ובעלת ראייה לקויה בעין השנייה. בתחילת החודש גילתה הילדה שהיא ואחיה צריכים למכור את הצעצועים שלהם כדי לממן חופשה משפחתית אחרונה, לפני שהיא תתעוור לחלוטין.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק