ארה"ב: שתל הסיליקון בחזה הדוגמנית סייע בפענוח הרצח

דוגמנית בגדי ים נרצחה, גופתה בותרה לחלקים, והרוצח האכזרי דאג להעלים כל זכר ממנה: עקר את שיניה, קיצץ את אצבעות ידיה. אך חוקרי המשטרה עלו על המספר הסידורי שהוטבע על שתל הסיליקון שהושתל בחזה שלה - וגילו: בעלה הוא החשוד המרכזי ברצח. עדיין מתלבטות אם לעשות ניתוח?

אין רצח מושלם: כולנו מכירים את הביקורת המושמעת נגד הבחורות הצעירות שבוחרות לעבור ניתוחים פלסטיים להגדלת החזה, אך אף אחד לא העלה על דעתו שלסיליקון המושתל עשוי להיות שימוש כה חיוני: סיוע מכריע בפענוח רצח מזעזע בארצות הברית.

בשבוע שעבר נמצאה גופתה של ג'סמין פיורס, דוגמנית בגדי ים אמריקנית בת 28 שעברה ניתוח סיליקון להגדלת חזה, מבותרת בתוך מזוודה בקליפורניה. לחוקרים המזועזעים לא היה כל סיכוי לזהות את הגופה, ולפענח מי עשוי היה לעמוד מאחוריו, משום שהרוצח האכזר הקפיד לכרות את אצבעות ידיה (כדי למנוע את זיהויה באמצעות טביעות אצבע), עקר את שיניה, ולמעשה להעלים כל סימן שעשוי להעיד על זהות הגופה.

דבר אחד הוא שכח: פיורס, שבותרה באכזריות, עברה לפני מספר שנים ניתוח להגדלת חזה, ולפי הנהלים בניתוחים הנ"ל, הוטבע מספר סידורי על שתל הסיליקון שהושתל בחזה של הדוגמנית. לאחר זיהוי המספר, וההתאמות שערכו החוקרים, הוכח כי מדובר בפיורס.

25 אלף דולר עבור אינפורמציה

בתום החקירה, פרסמו גורמי החקירה האמריקניים כי בעלה של פיורס, ראיין אלכסנדר ג'נקינס, מי שהיה כוכב סדרות ריאליטי בעברו, הוא החשוד המרכזי ברצח. משטרת לוס אנג'לס כבר הוציאה פרס על סך 25 אלף דולרים בעבור כל מידע שיוביל לאיתורו של ג'נקינס, בן 32.

המשטרה המקומית כבר הכריזה עליו כעל נמלט והוא נחשב כמי ש"נדרש לחקירה בחשד לרצח". גורמים במשטרה דיווחו כי אדם העונה על תיאורו של ג'נקינס נראה יוצא את גבולותיה הימיים של ארצות הברית בסירה - בדרכו לקנדה. על החזה של אשתו בזמן הרצח, כנראה שהוא לא חשב.