צפו בבולט שעשה זאת שוב: 19.19 ב-200 מטר

הג'מייקני הוכיח לנו שוב שהוא אכן האיש המהיר בעולם: לאחר ששבר את השיא ב-100 מטר עם תוצאה מדהימה של 9.58 שניות, הפעם הוא עשה זאת שוב באליפות העולם בברלין. רץ 200 מטרים ב-19.19 שניות

 

 

 

אוסיין דיד איט אגיין: לאחר שניפץ את שיא העולם ב-100 מטר השבעו והשיג תוצאה פנומנלית של 9.58 שניות, עשה זאת הערב אוסיין בולט הג'מייקני שוב, עם שיא חדש ואליפות ב-200 מטרים: 19.19 שניות. השיא נקבע במהלך אליפות העולם באטלטיקה שנערכת בברלין שבגרמניה.

בולט שיפר את השיא הקודם ב-11 מאיות. השיא הזה, כמה לא מפתיע, שייך לאוסיין בולט עצמו מהאולימפיאדה האחרונה. 

 

 73 שנים אחרי שג'סי אוונס הדהים את העולם ואת הצורר הנאצי היטלר שנכח באיצטדיון, עם ארבע מדליות זהב באולימפיאדת ברלין 1936, הגיע בראשית השבוע האצן הג'מייקני לאותו האיצטדיון וקבע תוצאה מדהימה של 9.58 שניות בסיום ריצת הגמר של אליפות העולם. בולט קיזז בריצת ה-100 מטר 11 מאיות משיאו הקודם שהושג באולימפיאדה, וסתם את הפה סופית למבקריו ובעיקר למתחריו - טייסון גיי ואספה פאוול.

בריצת המאה מטר בולט רץ במה שנראה כמו זלזול מסויים בריצות המוקדמות, אולם לגמר הוא התייצב רציני לגמרי. בתוך כמה עשרות מטרים הוא כבר היה ראשון בין הרצים, אלא שבשונה מאותה ריצה נפלאה בבייג'ין - הפעם הוא לא האט את הקצב לקראת הסיום. בולט לא הותיר שום סיכוי למתחרים, ו"חרך" את המסלול בדרך לשיא שאיש לא יאמין שיישבר אי פעם.