גם בעולם מתעניינים בהתאבדותו של דודו טופז

גם לאחר מותו, עדיין מהווה מוקד עניין תקשורתי: כלי תקשורת בכל העולם דיווחו הבוקר על התאבדותו של "הראשון בבידור". גם במותו כונה בפי הכתבים הזרים "מלך הטלוויזיה הישראלית", "ג'יי לנו הישראלי" ו"מי שהנחה את התכניות המפורסמות בישראל"

העולם מדבר על דודו (רשת SKY)

סיפור התאבדותו של דודו טופז הבוקר, זוכה לסיקור תקשורתי גם ברחבי העולם. גם במותו, מעורר מי שהיה ה"ראשון בבידור" עניין תקשורתי רב. 

רשת סקי הבריטית פרסמה היום כתבת סיקור של הפרשה תחת הכותרת "מלך הטלוויזיה הישראלית תלה את עצמו בכלא". בגוף הידיעה דווח כי "מי שהיה הבדרן הישראלי המוביל, תלה את את עצמו בכלא והביא לסופה של סאגה אפלה, נוראית ואלימה".

אתר האינטרנט של ה"ניו יורק הטיימס", דווח כי "דודו טופז הגיע לשפל המדרגה אחרי ששכר בריונים שיפעלו נגד ראשי המדיה בישראל, אותם האנשים שהעדיפו לשדר תכניות ריאלטי על פני תכניותיו".

"הוא היה משהו בין רוברט דאוני ג'וניור לג'י לנו"

גם אתר בלומברג לא הרשה לעצמו להתעלם מהפרשה. כתב האתר דיווח כי טופז נחשב בישראל ל"משהו בין רוברט דאוני ג'וניור וג'י לנו". עוד נטען כי טופז "היה קומיקאי ומגיש טלוויזיה מוצלח, שהסתבך בצרות אחת לכמה שנים".

אתר החדשות "אסיה 1" דיווח כי "מותו של טופז החזיר לו את האהדה שהוא איבד במהלך השנים", ואתר ה-BBC ציטט את דבריו של טופז באחת התבטאויותיו לאחר חשיפת פרשת תקיפת אנשי המדיה, באומרו: "אני איש טוב, אני רוצה שכולם ידעו את זה, אני עושה מעשים טובים".

הפלסטינים: "הוא הגיש את התכניות הכי מפורסמות בישראל"

גם כלי תקשורת פלסטיניים עסקו היום בפרשת התאבדותו של טופז. "הבדרן המפורסם דודו טופז שם הבוקר קץ לחייו, כשהתאבד בתאו בכלא ניצן ברמלה", צוטט באתר סוכנות הידיעות הפלסטינית "מען".

"לאחר מאמצי החייאה רבים, הודיע שירות בתי הסוהר בישראל כי טופז מת", נכתב באתר. סוכנות הידיעות גם הפגינה בקיאות בפרטי הפרשה. "טופז נעצר לפני מספר חודשים, לאחר שנחשד בתקיפתם של מספר אנשי תקשורת ועיתונאים מפורסמים בישראל". באתר אף דווח כי "טופז ניסה כבר לפני מספר חודשים לשים קץ לחייו, לאחר שנטל מינון גבוה של תרופות".

"מען" אף סיפרה כי "טופז נמנה עם בכירי אנשי התקשורת בישראל, והגיש מספר תכניות שנחשבות עד עצם היום הזה למפורסמות ביותר בישראל".

אחד הטוקבקיסטים בטיימס אונליין אומר "כשקומיקאי מפסיק להצחיק זה הזמן לזוז. טופז הלך לפגוש קהל חדש, קהל פחות תובעני"