אם השמינייה האמריקנית: "נהרסו לי החיים"

חצי שניה אחרי שהביאה לעולם שמיניה, נדיה סולימאן מתחרטת על המהלך. "שאין מספיק ידיים לטפל בהם", היא אומרת בראיון לרשת "פוקס". בראיון מלא בווידויים, היא מדברת על רגעי השבירה: "מה לעזאזל אני אעשה עכשיו? אני חייבת לחבוש את המסכה החזקה, וחייבת להתנהג כאילו אני לא מתחרטת על זה"

סימני שבירה? חצי שנה חלפה מאז התפרסה נדיה סולימאן, כמי שילדה שמונה ילדים בלידה אחת, ולמרות הפרסום הרב וההתעניינות התקשורתית, היא מתוודה: "היום הזה הרס לי את החיים". ההתמודדות היומיומית, והקושי בחלוקת תשומת הלב שובר אותה.

כבר שישה חודשים קמה נדיה מדי בוקר ודואגת להאכלתם של ילדיה. "ברור שאין מספיק ידיים לעשות את זה", היא אומרת, ולמרות שיש לה אומנת שמסייעת לה, היא מגדירה זאת "מבצע מסובך". בראיון לרשת "פוקס" האמריקנית, היא מספרת: "אני מוכרחה להיות כנה, הרסתי את עצמי, הרסתי את החיים שלי, הרסתי את הילדים שלי".

בראיון מלא בווידויים, היא מדברת על רגעי השבירה: "מה לעזאזל אני אעשה עכשיו? אני חייבת לחבוש את המסכה החזקה, וחייבת להתנהג כאילו אני לא מתחרטת על זה". למרות הכל, היא משמיעה קולות של אמא: "אני אוהבת אותם והם כאן".

למי שהספיק לשכוח, היו לנדיה שישה ילדים עוד בטרם ילדה את השמינייה. בכתבה היא תועדה הולכת למקעקע ומקעקעת על גבה 14 כוכבים, כמספר ילדיה כיום.