ארה"ב: כוכב ריאליטי חשוד ברצח דוגמנית עירום

גבעות הוליווד בקליפורניה מספקות סיפורים רבים והזויים על רצח, מין ועל יחסים מסוכנים ואסורים. עכשיו המשטרה חוקרת האם כוכב תכנית ריאליטי רצח דוגמנית אחרי מסיבת פוקר פרועה

מי רצח את השפנפנה? (sky news)

כוכב תכנית ריאליטי אמריקני מבוקש על ידי המשטרה, לאחר שגופתה של דוגמנית עירום ובגדי ים התגלתה מבותרת בתוך מזוודה. חלקי גופתה של ג'סמין פיורס נאספו לתוך מזוודה ונזרקו לאתר לסילוק אשפה בקליפורניה.

המשטרה טוענת שהדוגמנית שנעלמה במהלך סוף השבוע האחרון - נשחטה. החוקר גארי ווראל סיפר כי המשטרה מחפשת עכשיו אחר ראיין ג'נקינס מקנדה, שדיווח על היעלמותה ביום שבת האחרון. פיורס עברה לאחרונה להתגורר בלוס אנג'לס מלאס וגאס. היא הספיקה להופיע לאחרונה בפרסומת לתכנית הרדיו הפופולרית של הווארד שטרן.

פיורס נעלמה אחרי שג'נקינס לקח אותה למסיבת פוקר בסאנטייגו, קליפורניה. ג'נקינס בן ה-32 השתתף בתכנית הריאלטי של ערוץVH1, "מייגן מחפשת מיליונר". הסדרה בה הוא משתתף עדיין משודרת.

התעלומה: רוצח או מיליונר?

בסדרת הריאלטי "מייגן מחפשת מיליונר" נשים יוצאות עם מספר גברים בתקווה למצוא רווק עשיר. ג'נקינס תואר בריאליטי כבנקאי מומחה להשקעות. על פי התחקיר של התקשורת האמריקנית, ג'נקינס הוא איש עסקאות נדל"ן.

התעלומה בעניין ג'נקינס כפולה: היעלמותו והקשר שלו לפרשת היעלמות השפנפנה לא ברורים, ולא ברור גם האם הוא המיליונר שלבסוף זכה בסדרה.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק