לונדון: מורה נשלחה לכלא בעקבות יחסים לסביים עם תלמידה

הלן גודארד, מורה בת 26 מבית ספר ציבורי בלונדון נעצרה לאחר שהודתה במערכת יחסים מינית לסבית עם תלמידתה בת ה-15. המורה, שהודתה ב-6 אישומים נוספים, הושעתה. גזר דינה יינתן בחודש הבא

המורה הלן גודארד (ה"סאן")

מורה בבית ספר ציבורי בלונדון עוררה סערה ציבורית, לאחר שנשלחה לכלא כי הודתה על רומן לסבי עם תלמידתה בת ה-15.

על פי הדיווח בעיתון ה"סאן" הלונדוני המורה הלן גודארד, בת 26, שזכתה לכינוי "גברת הג'אז" התיידדה עם התלמידה כשנפגשו לאחר אחד השיעורים לשתות קפה. אבל מהר מאוד הפכו היחסים בין השתיים למיניים.

השמועות הגיעו גם להנהלת בית הספר, שדאגה להעביר הודעות טקסט להורים בבית הספר בהן סיפרה להם על הסקנדל. גם בית המשפט שמע על הפרשה. שוטרים מצאו את גודארד יחד עם התלמידה במהלך פשיטה על ביתה בחודש שעבר. בבית נמצאו גם כמה צעצועי סקס.

השופט: מדובר באישומים חמורים

המורה נעצרה, וכבר ביום למחרת הודתה התלמידה בפני אמה על היחסים האסורים. גודארד הושעתה מיד מבית הספר, ששמו נאסר לפרסום. המורה, ילדת פלא לשעבר, שאף הופיעה בטקס הפתיחה של אולימפיאדת סידני בשנת 2000, הסמיקה כשהודתה בשישה אישומים נוספים על יחסים מיניים עם ילדים בין החודשים פברואר ויולי.

השופט אנתוני פיטס הורה לשחררה בערבות לפני מתן גזר הדין בסוף ספטמבר. הוא אמר לגודארד: "ללא ספק מדובר באישומים חמורים", והורה לה להירשם במרשם עברייני המין.

בריטניה: המורה, החוטיני והתמונות

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק