ברזיל: נערה בת 17 רצחה 30 גברים

השוטרים בסאו פאולו רגילים לפשע, אולם פרשה כמו זה שנחשפה היום לא זכורה שם מעולם: נערה בת 17 הודתה שרצחה בסכין לא פחות מ-30 גברים. הקטינה לא יכלה להפסיק לחייך כאשר הקריאה לשוטרים את רשימת הקורבנות הארוכה. ומה היה כלי הרצח? סכין, משום שלדבריה היא "לא אמיצה מספיק להחזיק אקדח"

הרוצחת האכזרית (חדשות 2)

פרשה חמורה במיוחד של רוצחת סדרתית נחשפה בברזיל: נערה בת 17 מסאו-פאולו הודתה ברצח של לא פחות מ-30 גברים. אמש היא הסגירה את עצמה לידי המשטרה, אולם לא היו אלה רגשות החרטה שהובילו אותה לתחנת המשטרה: הנערה פשוט העדיפה להישפט כקטינה.

קשה להדהים את השוטרים בסאו-פאולו, המתמודדים עם מקרי רצח ושוד אלימים במיוחד מדי יום, אבל הנערה הרוצחת הפתיעה אפילו אותם. בברזיל מתבדחים כי היא צעירה מדי בכדי לפרסם את שמה, אבל לא צעירה מדי כדי לרצוח 30 גברים.

לפי פרטי החקירה הראשונים, הנערה הודתה שהתחילה בהרגל ה"חיסול" בגיל 15. "עשיתי את זה בגלל הרבה סיבות", סיפרה לשוטרים בחקירתה. "כסף, נקמה וכדי להביא צדק".

ארגוני פשע הזמינו דרכה רציחות?

השוטרים ההמומים סיפרו כי היא לא הצליחה להפסיק לחייך בזמן שהקריאה להם את הרשימה הארוכה של קורבנותיה, רשימה שהופכת אותה למחזיקת שיא גינס בתואר המפוקפק "הרוצחת הסדרתית הצעירה מאז ומעולם".

מתברר שלרוצחת הצעירה אפילו היה כלי נשק מועדף. פעם אחר פעם היא השתמשה באותו סכין במסע ההרג שלה. ולמה סכין? "אני לא מספיק אמיצה כדי להחזיק רובה או אקדח", סיפרה לשוטרים, "אבל אני בהחלט יכולה להשתמש בסכין".

בניגוד לכלי הנשק, הסיבות למסע הרציחות דווקא היו מגוונות. כך למשל, אדם אחד היא רצחה, לדבריה, בגלל שהוא זרק עליה כוסית ברנדי בבר עירוני, אבל המשטרה חושבת שיש כאן הרבה מעבר לאיבוד עשתונות רגעי שהוביל לרצח. המשטרה סבורה כי ראשי ארגוני הפשע ניצלו את רוחה הסוערת ומראה התמים של הנערה כדי לבצע עבורם חיסולים. 

 הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק