גם כתבת סי-אן-אן מחפשת את בת הים בקריית ים

כתבת ה-CNN שבדרך כלל מדווחת על המגעים המדיניים והביטחוניים באזורנו נשלחה על ידי עורכי הרשת האמריקנית למצוא את בת הים מקריית ים שכולם מדברים עליה. פאולה הגיע לחוף צינית ועזבה בלי תמונה, אבל עם חיוך

בת הים האגדית מקריית ים כבר משכה תשומת לב עולמית, אבל רשת הטלוויזיה האמריקנית ה-CNN החליטה כי מי שעובד אצלה צריך לעשות עבודה יסודית במיוחד. הרשת שלחה את כתבת הטלוויזיה פאולה הנקוק כדי לראות במו עיניה את בת הים הקטנה שיש בקריית ים מי שנשבעים שראו אותה בין הגלים.

הכתבת המקצועית, שבדרך כלל מסקרת את האירועים המדיניים-ביטחוניים באזורנו, יצאה חמושה במצלמה אל חוף הים, אבל לא באמת ציפתה למצוא שם משהו. למרות שלא הגיעה עם ציפיות, יצאה הכתבת במצב רוח טוב יותר.

"מתחת לגלים של הים התיכון יש עולם מלא חיים", אמרה הכתבת בחיוך. "מה שאתם לא יודעים זה שמתחת לגלים חיה בת ים - כך מספרים כמה מתושבי עיר החוף קריית ים שליד חיפה שטוענים כי הם ראו אותה".

"מעשייה מצוצה מהאצבע"

"אמרו לנו שראו דמות של אישה עם זנב של דג, היא חייכה אליהם ואז קפצה ונעלמה אחרי מספר שניות", הוסיפה הכתבת. "הם נשמעו מאוד בטוחים והם אנשים מאוד הגיוניים".

הנקוק, כתבת ותיקה שכבר ראתה דבר או שניים בחייה סיכמה את החוויה ההזוייה: "נשמע לי כמו מעשייה מצוצה מהאצבע, ואני לא היחידה שחושבת ככה".

הכתבת לא מצאה אפילו עד ראייה אחד של בתולת הים המסתורית, אבל את ראש עיריית קריית ים שמואל סיסו היא כן מצאה. הוא הבטיח לה שלא מדובר בתעלול למטרות משיכת תיירות למרות שהתיירות בעיר גברה מאז הפרסום. העירייה התחילה להפעיל קולנוע באזור בשביל הילדים ועכשיו הם מציגים, כמובן, את הסרט בת הים הקטנה.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק 

כתבות נוספות בנושא:

דעה: הספין של בתולת הים

בתולת הים: ראש העירייה יבנה פסל

בתולת ים בקריות? בריטניה כמרקחה

קריית ים: מיליון דולר למי שראה בתולת ים