אביו של ג'קסון: בני ייקבר בשבוע הבא

הערפל סביב נסיבות מותו של מלך הפופ עדיין לא התפזר, אבל נראה שהנושא שמצליח לעורר יותר עניין הוא מועד קבורתו של הזמר המנוח. עיתון בניו יורק ציטט את אביו של ג'קסון שאמר שטקס הקבורה ייערך ביום הולדתו ה-51 של ג'קסון בבית הקברות בלוס אנג'לס

היכן נמצאת הגופה? מתוך טקס האשכבה שנערך ביולי (רויטרס)

נראה שגם אחרי מותו, מלך הפופ לא מפסיק לייצר מסתורין. הגורמים שהביאו למותו של מייקל ג'קסון לפני כחמישה שבועות עדיין אינם ידועים, אך נדמה ששאלת קבורתו מספקת לא פחות גרסאות.

ג'ו ג'קסון, אביו של מייקל אמר שבנו ייקבר בבית הקברות בלוס אנג'לס ב-29 באוגוסט, אז יחול יום הולדתו ה-51 של הזמר המנוח, כך דיווח אמש העיתון "הניו יורק דיילי ניוז". לדבריו, ההחלטה התגבשה בקרב בני המשפחה בימים האחרונים.

בשבוע שעבר דיווחו כלי התקשורת על טקס קבורה פרטי שנערך בבית הקברות בתחילת החודש, אולם איש מבני משפחתו או חבריו של הזמר לא אישר את הפרסומים. יחד עם זאת טרם התקבלה תגובה נוספת מאביו של ג'קסון וגם לא ממנהל בית הקברות שבו הוא אמור להיקבר.

היה או לא היה?

טקס האשכבה של ג'קסון התקיים כאמור בחודש יולי, אז הובאה גופתו לסטפלס סנטר בארון מצופה זהב, אולם עד כה לא התקבל שום מידע רשמי על קבורתו של הזמר לאחר אותו אירוע.

הנסיבות מאחורי האירוע הלבבי שהביא למותו של האמן האגדי נותרו בגדר תעלומה. למרות שהוא עבר נתיחה לאחר מותו - תוצאותיה נותרו חסויות עד לתום חקירת המשטרה בעניין. כעת תוהים מיליוני המעריצים מה יתגלה קודם: סיבת המוות או מועד הקבורה?  

הווידאופדיה: מייקל ג'קסון

כתבות נוספות בנושא:

צפו בטקס האשכבה המלא של ג'קסון

מוחו של ג'קסון הוחזר למשפחה

מיוחד: רוח הרפאים של מייקל חזרה לבקר

צילומים נדירים מהחקירה של ג'קסון ב-1996: "אני לא הומו, אני שחור גאה"

מלכת הפופ עושה כבוד למלך הפופ 

שיחת הטלפון למשטרה: "הוא לא נושם!"

המלך מת - האגדה רק מתחילה

 

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק