הכירו את החייזר עם ראש הלימון

משרד ההגנה הבריטי חושף דיווחים על חוצנים שהתקבלו ב-30 השנים האחרונות. אחד המסמכים מספק מידע חדש ומסעיר אודות ניסיון חטיפה שניסה לבצע חייזר חמוץ באמצעות מכוניתו החוצנית. פתאום כדור הארץ כבר לא נראה כל כך בטוח

חוצן עם ראש בצורת לימון ניסה לחטוף שני בני אדם. נשמע לכם כמו משהו שנלקח מתוך סרט הוליוודי? מדובר דווקא במסמכים חסויים ביותר של משרד ההגנה הבריטי, שפורסמו היום בתקשורת הבריטית.

השניים דיווחו לרשויות עוד בשנת 1995 שראש הלימון מהחלל החיצון ניסה לשאוב אותם לספינת חלל אדומה. הוא אפילו דיבר ואמר להם "אנחנו רוצים אתכם! בואו איתנו!". הדיווח המוזר העיר צ'ייסטאון הוא רק אחד מאשכול של דיווחים דומים משנות ה-90, שמתפרסים בדוח של 16 עמודים.

האי הבריטי הוא כנראה אחד האתרים החביבים על תושבי היקום. עיתון ה"סאן" הבריטי שמיהר לפרסם את הדיווח, טוען שמשרד ההגנה מחזיק עוד דיווחים רבים על ביקורי עב"מים ויצורים מוזרים אחרים בכל רחבי בריטניה משנות ה-80 וה-90 של המאה הקודמת.

בדיווח על העב"מ "החמוץ" נכתב שהוא הגיע ברכב באורך 3 מטרים והגיח לפתע מעומק היער. הוא הבהב בצבעים כחולים ואדומים והשאיר סימנים על הקרקע. הדיווח הרחב ביותר הוא של איש חיל האוויר האמריקני שמוצב בבריטניה, שדיווח על גוף מהיר שנע במהירות ובזוויות מוזרה. גם הוא ראה אור מוזר אדום ועז, שסנוור אותו.

עוד עולה מהמסמכים החסויים, כי החייזרים הם חובבי מוזיקה. בשנת 1994 נצפו עב"מים חולפים בשמיים, כשפה בקרקע התנהל בדיוק פסטיבל ג'אז. את הדיווח המפתיע מסרו שתי נשים שבדיוק בילו בפסטיבל גלאסטונבורי המפורסם. לא דווח אם הנשים היו תחת השפעת סם כלשהו בעת שהתגלו החברים מהכוכב האחר.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק