מי רצח 9 זונות בצפון קרוליינה?

בצפון קרוליינה משוכנעים כי רוצח סדרתי רצח בשנים האחרונות 9 זונות במדינה. גופותיהן של שש מהן כבר נמצאו, שלוש עדיין נעדרות. למשטרה אין קצה חוט אבל השמועות מדברות על לקוח מתוסכל שנדבק באיידס ויצא למסע נקמה בנשים. שמועה אחרת: שוטר או חייל שרוצחים ולא משאירים עקבות. עד שלא יימצא הרוצח, התושבים חסרי אונים

מי רוצח זונות בארה"ב?

התעלומה שמטרידה את תושבי צפון קרוליינה היא מי רצח תשע זונות בעיר. ימים מורטי עצבים עוברים על תושבי המדינה בארצות הברית לאחר שתשע נשים משולי החברה נעלמו ונרצחו . כל הנשים הן מרקע חברתי בעייתי, רובן מוכרות את גופן כדי להשיג סמים או לתמוך בילדים ממזרים שחיים בדרך כלל אצל סבתות נוקשות ועסוקות מאוד.

גם כשהיו בכלא, הן התקשרו מידי יום לקרובים כדי להגיד שהכל בסדר, אבל יום אחד השיחות הפסיקו להגיע. מאז שנת 2005 נעלמו תשע נשים שחיו בשוליים של העיר. שש גופות כבר נמצאו בשולי הכביש במרחק של כמה קילומטרים מחוץ לעיר.

למשטרה אין קצה חוט, חוקרי המשטרה אמרו לאתר האינטרנט החדש של ה"רוקי מאונטיין" כי אין להם מושג איך הנשים מתו. הם יודעים לספר שאחת מהן נחנקה, וחמש האחרות נרצחו - לא ברור על ידי מי. שלוש נשים עדיין נעדרות.

השמועה: לקוח שנדבק באיידס ומחפש נקמה

למרות שהאף.בי.אי כבר מעורב בפרשה, התושבים זועמים על אזלת היד של הרשויות. עובדת סוציאלית שהכירה שלוש מהנשים טוענת כי המדינה מתעלמת מהרציחות מפני שכל הנשים מגיעות משולי החברה.
השמועה שמתרוצצת בעיר היא שאולי  הרוצח הוא שוטר לשעבר או חייל מפני שמי שבמבצע את הרציחות מאוד זהיר ולא משאיר אחריו עקבות. לפי שמועה אחרת, הרוצח הוא לקוח שנדבק מזונה באיידס ועכשיו הוא יצא למסע נקמה בכל הנשים.

עבור אליסיה ג'ונסון הרציחות היו 'שעון מעורר'. היא הכירה את הנשים והפסיקה לעבוד ברחובות ולקפוץ ממכונית למכונית אחרי שמצאו את גופתה של הנרצחת הראשונה מלודי וויגינס בת ה-29.

"נהגתי ללכת ברחובות האלה, קפצתי ממכונית למכונית, אבל אחרי שמלודי נרצחה הפסקתי כי ידעתי שיהיו עוד מקרים", סיפרה אליסיה. "אני ממש לא מרוצה שזה קרה לה , אבל את החיים שלי זה הציל, יש לי חמישה ילדים בבית".

ארגון סיוע לנזקקים בארצות הברית הצליח לגייס עכשיו מספיק כסף כדי לפרסם את תמונתן של הנערות ברחובות ולנסות להעלות את המקרה למודעות הציבור ובעיקר לעורר את הממשל בארצות הברית. בחורה אחרת, מכורה לסמים שעדיין עובדת ברחובות העיר אומרת: "בכל יום בכל שעה ובכל דקה אני דואגת. זה הורס לי את הראש - אבל אין שום דבר שאני יכולה לעשות כי אין לי ברירה".