השודדים "החליפו פנים" לפני השוד

שוד התכשיטים הענק בבריטניה מסתמן כמו סרט הוליוודי של ממש, ועכשיו גם יש לו שם: "משימה בלתי אפשרית". לפי הדיווחים בתקשורת הבריטית, השודדים דאגו שפניהם ישונו לפני השוד בעזרת איפור ומסכות גומי - ממש כמו בסרט האלמותי עם טום קרוז

והעלילה מסתבכת: השודדים הבריטים הנועזים ששדדו אתמול תכשיטים בשווי 40 מיליון לירות שטרלינג, שכרו את שירותיו של אמן איפור כדי להסוות את פניהם עם מסיכות גומי - בסגנון הסרט "משימה בלתי אפשרית".

במשטרה הבריטית אומרים היום שהפנים שמשתקפות בתמונות מצלמת הביטחון, עשויות להיות פנים שעברו שינוי.

על פי מידע שמתפרסם היום בתקשורת הבריטית, שני השודדים שכרו את שירותיו של אמן איפור בן 29 שחשב שהם עומדים להופיע בקליפ מוזיקלי. השניים שינו את המראה החיצוני שלהם לחלוטין בעזרת לייטקס נוזלי, כך דיווח עיתון ה"סאן".

המשטרה מסרבת להגיב לפרסום

על פי הפרסום, אמן האיפור שלא מוזכר בשמו, שינה את פניהם, את שיערם ואת צבע העור של השודדים בתמורה לסכום השווה ל 5000 שקלים. הוא השקיע בפניהם כארבע שעות מזמנו.

ה"סאן" גילה את המידע אחרי שמצא חשבונית ומברשות משומשות של אמן האיפור שעובד קרוב לקובנט גארדן בלונדון. המשטרה עוד לא הגיבה על המידע שמפורסם בכל הרשתות הבריטיות. דובר מטעם הסקוטלנד יארד אמר שעד עכשיו, הם איתרו את רכב ה-BMW השחור שהשודדים השאירו מאחור ואופנוע מפויח שכנראה שימש אותם להעברת התכשיטים.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק