הנושא המרכזי בבחירות בגרמניה: החזה של אנגלה מרקל

המפלגה הנוצרית-דמוקרטית בגרמניה יצאה בקמפיין חדש לקראת הבחירות האזוריות במדינה: המתמודדת מטעמם בברלין פרסמה תמונה שלה עם מחשוף עמוק, לצידה של אנגלה מרקל - עם מחשוף לא פחות חושפני. המסקנה המתבקשת של המפלגה: "לנו יש יותר להציע"

"לנו יש יותר מה להציע". קמפיין הבחירות (חדשות 2)

החזה של קנצלרית גרמניה אנגלה מרקל הפך לסוגיה מרכזית לקראת הבחירות במדינה המתקיימות בסוף חודש ספטמבר. מה שהצית שוב את הדיון ואת הדימיון - הוא דווקא קמפיין בחירות של מפלגה מתחרה.

הסערה התורנית היא בעקבות כרזה חדשה של מפלגת הנוצרים הדמוקרטיים (CDU), שבה נראית מועמדת המפלגה וורה לנגספלד עם מחשוף נדיב, לצדה של הקנצלרית במחשוף דומה. הכיתוב בשלט קובע חד משמעית: "לנו יש יותר מה להציע".

תומכיה של מרקל בת ה-57 זועמים, מטבע הדברים, על פרסום הפוסטר החדש. "הם לא ביקשו את אישורנו להשתמש בתמונה הזו", נכתב בהודעה מיוחדת. התמונה החושפת את חמוקיה של הקנצלרית צולמה בעת שהיא ביקרה בבית האופרה של אוסלו - וכבר אז היא גררה תגובות רבות בתקשורת הגרמנית.

למרות הכרזה יוצאת הדופן, ללנגספלד אין סיכויים גבוהים לזכות בבחירות, מפני שהיא מתמודדת באזור של מזרח ברלין בו למפלגות הליברליות והמפלגות מהשמאל, המתחרות בה, יש יתרון משמעותי. אבל לדברי אנשי הקמפיין שלה, מאז פרסום התמונה עשרות אלפים נכנסים לאתר שלה, שם הם מביעים תמיכה והתעניינות. 

ואם גם אתם רוצים להביע "תמיכה והתעניינות" - כנסו ללינק

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק