גרמניה: הכלה נמצאה שיכורה ומעולפת ב-BMW השחורה

זה מה שקורה כששמחים יותר מדי בליל הכלולות: אזרח דיווח למשטרה בעיר קלן שבגרמניה על רכב שנראה לו חשוד. המשטרה גילתה בתוכו כלה טריה, עדיין בבגדי כלולתה מעולפת ושיכורה לצד מתנות החתונה וארגז בקבוקי וודקה

הכלה חגגה, ארכיון (AP)

משטרת קלן בגרמניה הצילה ממוות כלה בשנות ה-30 לחייה, שנמצאה שיכורה לחלוטין ומעולפת בתוך רכב סגור בשמש הקופחת. הטוויסט המפתיע: האישה נמצאה כך בבוקר שלאחר מסיבת הכלולות שלה שנמשכה אל תוך הלילה.

עד ראייה דיווח למשטרה כי הוא זיהה אישה בתוך רכב מסוג BMW בצבע שחור. מה שהעלה את חשדו של האזרח היא העובדה כי המכונית חנתה כבר שעות ארוכות והאזרח לא זיהה תנועה מצד האישה.

בקבוקי וודקה לצד המתנות

כשהמשטרה הגיעה למקום היא מצאה את האישה מעולפת במושב האחורי. המשטרה מצאה אותה כשהיא עדיין לובשת את שמלת הכלה שלה ולצידה ארגז בקבוקי וודקה שחוסל ברובו, לצד מתנות שהיא קיבלה בטקס. בעלה הטרי של הכלה הטרייה נעלם.

הרכב נמצא כשהוא נעול והכלה לא התעוררה לדפיקות הרבות ולצעקות השוטרים. רק אחרי שהשוטרים שברו את חלון המכונית ופרצו פנימה, הם הצליחו לטלטל את האישה ולהעיר אותה. הכלה המבוהלת לא זכרה הרבה מאירועי ליל הכלולות שלה. במעומעם עלו לראשה תמונות של מסיבה במועדון דייג סמוך, ואת העובדה כי לא הצליחה למצוא את מפתחות ביתה.

היא נלקחה לבית החולים, שם ניקו את גופה מהאלכוהול הרב שזרם בכלי הדם שלה. היא הובלה אחר כבוד לביתה, בצורה קצת שונה ממה שהיא קיוותה: על ידי ידיו החסונות של בן זוגה הטרי.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק