טיפס על עץ להציל חתול - נפל ומת

ג'וזף פלטשר אהב בעלי חיים בלי גבולות. כשהוא שמע את החתול של השכנים מיילל בחוסר אונים מצמרת העץ, הוא היה הראשון שהתגייס להצילו. הוא טיפס, הציל את החתול אבל אז משהו השתבש: גו'זף איבד את שיווי משקלו, נפל ואיבד את הכרתו. לאחר כמה שבועות שהונשם בצורה מלאכותית, החליטה משפחתו לגאול אותו מייסוריו

טוב למות בעד חתולנו? (AP)

טרגדיה בארצות הברית: אדם שניסה להציל חתול שנתקע על עץ - מעד, נפל ומת. תחילתו של האירוע המצער, לפני כמה שבועות. ג'וזף פלטשר בסך הכל רצה להציל חתול שעלה על עץ ולא הצליח לרדת ממנו. חתול רוסי בצבע תכול-אפור שנתקע ויילל מצמרת עץ השכנים. החתול חולץ בהצלחה בעזרת חבל וסלסלה שהתקין פלטשר על העץ.

שניות אחר כך, מסיבה שאיננה ברורה לחלוטין, פלטשר עצמו נפל מהעץ - מגובה של שבעה וחצי מטרים. פלטשר הובהל לבית החולים עם פגיעת ראש חמורה.

הבת: "הוא אהב מאוד את השכונה שלנו"

במשך שבועות נאבקו הרופאים על חייו: הוא חובר למכונת הנשמה אך מצבו לא השתפר. בסוף השבוע האחרון החליטה משפחתו לגאול אותו מייסוריו והוא ניתק מהמכונה.

אמש, מסרה בתו של כבאי רבקה את האישור הרשמי: אביה מת בבית החולים. "זו לא הייתה החלטה קלה עבורנו", סיפרה הבת את השיקולים להמתת החסד. "רצינו לעשות את הדבר הטוב ביותר עבורו, עשינו את מה שהוא היה רוצה שנעשה".

"הוא אהב מאוד את השכונה שלנו", הוסיפה הבת בבכי. "הוא חי חיים פשוטים ולא אהב להקדיש תשומת לב לדברים החומריים". סם, שלמענו הקריב פלטשר את חייו, הסתפק ביללה כאות תודה.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק