הריעו ל"אסירת היופי" הרוסית

זה שאת אסירה זה לא אומר שאין לך יופי וגוף להציג לעולם. תמונות מתוך תחרות מלכת היופי לאסירות ברוסיה מספרות לנו כי חוץ מעברייניות המשלמות את חובן לחברה, הפוחזות הן גם נשים יפהפיות וסקסיות שלא מתביישות בשום דבר

הילדה הכי יפה בכלא (מתוך "ווב-פארק")

כשמדברים על בתי הכלא ברוסיה עולה לראש תמונה של חורבות מוקפות בשלג ודיכאון באזור מרוחק מאות קילומטרים מכל יישוב. קשה לדמיין שממש מתוך אותן חורבות צצות להן היפהפיות שלפניכם.

התמונות, שפורסמו השבוע באתר הרוסי "וו-פארק", מוכיחות שמשהו השתנה במדינה, או לכל הפחות בנושא שיקום האסירות. התמונות מלמדות אותנו שברוסיה לנשים לא חשוב איפה הן מצטלמות, הן תמיד צריכות לראות כמו מיליון דולר (או לפחות כמו מיליון רובל).

בבית הכלא בו צולמו התמונות נערכה לאחרונה סוג של תחרות יופי. על פי המידע המוגבל שהצלחנו לאסוף על האירוע, בתחרות נערכו מגוון רב של מקצים. בין היתר האסירות השתתפו במקצה ביקיני ומקצה בלבוש רוסי מסורתי.

תחרות אסירות היופי היא לא המצאה רוסית. בתי כלא ברחבי העולם כולו מושפעים מתחרויות הזוהר, כמו גם מתחרויות הריאליטי הצצות להן תחת כל עץ רענן. כיום יודע כבר כל בית כלא כי לערוך תחרות שכזו זה צעד מתבקש על מנת להעלות את יוקרתו.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק