בין שמיים לארץ - במשך 4 שעות

הסיוט של כל לונה פארק התגשם: כבאים בקליפורניה הוזעקו לחלץ 24 נוסעים שנלכדו ברכבת הרים שנתקעה בגובה רב. הכבאים שהגיעו עם מנוף מיוחד הורידו נוסע אחד בכל פעם, ובתום 4 שעות - כולם היו בטוחים על הקרקע. המנהלים בודקים כמובן מה גרם לליקוי בפעולת הרכבת ומבטיחים לתקן אותו במהרה. צפו בחילוץ

גם חובבי הלונה פארק המושבעים שביניכם היו מעדיפים להימנע מהסיטואציה הבאה: 24 נוסעים ברכבת הרים נתקעו במשך יותר מ-4 שעות בגובה של עשרות מטרים מעל הקרקע, לאחר שהרכבת נתקעה זמן קצר לאחר תחילת הנסיעה בלונה פארק שבסנטה קלרה, קליפורניה.

מנהלי האתר הזעיקו את שירותי הכבאות בקליפורניה כדי לחלץ את הנוסעים שמצאו את עצמם לכודים בין שמיים וארץ. בשל הגובה הרב, נעזרו הכבאים במנוף מיוחד וחילצו את הנוסעים, כשהם מורידים אותם בזה אחר זה, נוסע אחד בכל פעם.

בתום ארבע שעות מורטות עצבים ירדו כל הנוסעים מהרכבת וחזרו לעמוד על קרקע מוצקה. למרבה המזל החילוץ הסתיים ללא פגע, והפארק חזר לפעול כרגיל.

מנהלי האתר בודקים כמובן מה גרם לליקוי בפעולת הרכבת ומבטיחים כי הוא יתוקן במהרה. דובר הפארק הסביר כי כנראה השרשרת שמניעה את האנשים נתקעה במסילה, דבר שקורה לעתים רחוקות בלבד. כל שנותר הוא לקוות שהפעם הבאה לא תקרה כשאתם תהיו על המתקן. 

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק