מוחו של ג'קסון הוחזר למשפחה

רשת סקיי הבריטית מדווחת כי לאחר עשרות הבדיקות שנעשו על מוחו של המלך הפופ על מנת לבדוק את הסיבה למותו - האיבר הוחזר סוף סוף לחיק המשפחה. עתה ניתן יהיה להביא את מלך הפופ למנוחת עולמים. מקומות קבורה אפשריים: בית הקברות בלוס אנג'לס בה נערכה האזכרה הפרטית ואחוזת נוורלנד

מייקל ג'קסון, המוח הוחזר (רויטרס)

על זה נאמר - עדיף מאוחר. מוחו של מייקל ג'קסון הוחזר למשפחתו - כך מדווחת רשת סקיי הבריטית. צעד זה, יאפשר למשפחה להביא את יקירה למנוחת עולם.

האיבר הוצא מגופו של מלך הפופ בעקבות מותו הטרגי ב-25 ליוני. הפתולוגים ערכו על המוח סדרה של בדיקות על מת להבין מה גרם למוות. חוקרי מקרי מוות במשטרת לוס אנג'לס אישרו כי אכן הגופה התאחדה עם שאר הגופה. גורם משטרתי הוסיף כי המוח הועבר למשפחה "כבר בשבוע שעבר".

עכשיו שהגופה שלמה, כוכב הפופ יוכל סוף סוף להיקבר. דיווחים בארה"ב מספרים כי משפחתו של ג'קסון מתכוונת לקבור את ג'קסון בקבר לא מסומן בבית הקברות פורסט לון, שבלוס אנג'לס.

ההערכה כי ג'קסון ייקבר שם, נובעת מהעובדה כי טקס הזיכרון הפרטי שערכה לו המשפחה נערך במקום. יחד זאת, ישנם הערכות כי ג'קסון ייקבר דווקא באחוזת נוורלנד. על מנת לקבור אותו באחוזה המפורסמת יידרשו אישורים מיוחדים מהרשויות, שכן המקום צפוי לקלוט מיליוני עולי רגל.

 

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק

כתבות נוספות בנושא:

תיעוד: משפחת ג'קסון בסרטון וידאו נדיר

אמו של ג'קסון תגדל את הילדים

מחלק הסמים פשט על מרפאת הרופא של ג'קסון

מיוחד: רוח הרפאים של מייקל חזרה לבקר

צילומים נדירים מהחקירה של ג'קסון ב-1996: "אני לא הומו, אני שחור גאה"

מלכת הפופ עושה כבוד למלך הפופ

שיחת הטלפון למשטרה: "הוא לא נושם!"

צפו בגרושתו של ג'קסון מאיימת על הצלמים

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?