סקוטלנד כבר קטנה על סוזן בויל

הכוכבת ששיגעה את העולם הודיעה כי תעזוב בקרוב לאנגליה. "לפעמים צריך לדעת מתי זה הזמן להתקדם", הסבירה בויל. ועד שיימצא סוף סוף האביר על הסוס הלבן תחלוק הזמרת את דירת הפאר בלונדון עם חתולה האהוב

לונדון מחכה לה. סוזן בויל (חדשות 2)

מדונה, יוסי בניון - ועכשיו גם סוזן בויל. סנסציית השירה שכבשה את העולם לאחר הופעתה בתכנית כישרונות, הודיעה כי היא עוזבת לסקוטלנד ועוברת למקום בו קורים הדברים האמיתיים - אנגליה.

"אבוא לבקר", הרגיעה בויל את מעריציה בריאיון לירחון אופנה מוביל. עם זאת הבהירה הבתולה הפופולרית כי היא נחושה בדעתה להעתיק את מקום מגוריה. "לפעמים צריך לדעת מתי זה הזמן להתקדם", הסבירה.

הזמרת, שצפויה על פי ההערכות לגרוף כחמישה מיליון פאונד עם הוצאת אלבומה הראשון, מחלקת כעת את זמנה בין ביתה הצנוע בסקוטלנד לבין בית מפואר בלונדון. את החתול האהוב פאבלס היא כמובן לא שכחה לקחת עמה.

סוזן חזרה לאחרונה שוב לחיינו והודיעה כי היא מתכוננת לקאמבק הגדול. לאחר התמוטטות עצבים מתוקשרת ומיליוני צפיות ברשת החלה בחודש האחרון הזמרת להקליט את אלבומה הראשון. "נבין שעדיין לא התחלנו להתלהב מקולה המופלא", סיפר בחיוך השופט השנוי במחלוקת, סיימון קאוול, ששותף ליצירה. 

סוזן בויל - הסקוטית שמשגעת את הרשת

כמה מיליונים שווה סוזן בויל?

הילד שמאיים לגנוב לסוזן בויל את ההצגה

כך תהפכי מדוגמנית לסוזן בויל

סוזן בויל: סיפור סינדרלה או מופע מבויים היטב?

ההקלטה הראשונה של סוזן בויל הכוכבת החדשה

ההימורים המוזרים על סוזן בויל ברשת

סוזן בויל לא סופרת את אובמה ומדונה

סוזן בויל - מתאהבת כמו כוכבת

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק