הסוסה הישראלית כבשה את העולם

הסרטון המתעד סוסה קופצת על מכונית ברמת הגולן הלהיב אתמול, עם פרסומו בחדשות 2, את הצופים הישראלים. היום הווידאו הנדיר מלהיב גם את הצופים מרחבי הגלובוס, ורשתות הטלוויזיה בעולם וגם אתרי האינטרנט המובילים משדרים את התמונות הנדירות ללא הפסקה. כך זה נראה

הסוסה הישראלית ממשיכה לדהור מעבר לגבולותינו: אחרי שפרסמנו בחדשות 2 אמש סרטון נדיר שמתעד סוסה קופצת על מכונית נוסעת, עכשיו כל העולם גם רוצה לקבל הצצה לתמונות.

רשת החדשות הבריטית "סקיי" שידרה את הסרטון כבר הבוקר. גם עיתון ה"סאן" הבריטי מיהר לקחת את התמונות ומציג אותן באתר האינטרנט שלו. אחר הצהריים העלתה רשת ה-BBC את הסרטון וה"דיילי טלגרף" לא הסתפק בסרטון ואף הוסיף טקסט המסביר מה בדיוק קרה במקום.

מסקירה קצרה באתרי האינטרנט עולה כי כמעט אף אתר בממלכה הבריטית לא התעלם מהסרטון ופרסם אותו.  

גם מעבר לאוקיינוס

הווידאו הישראלי שחצה גבולות חצה גם יבשות ואפילו רשת הטלוויזיה האמריקנית ABC העלתה אותו מהר מאד לאתר האינטרנט שלה. האתר "הורס-רייד" (horseride), המתמחה בתחום הסוסים, לא יכל להתעלם מהסוסה הישראלית. וכמובן שהסרטון הועלה לאתר יו-טיוב המוכר והידוע.

ואת המבחן האולטימטיבי, הלא הוא מבחן גוגל, הסוסה צלחה בהצלחה. היא מוזכרת בלא פחות מ-200 מיליון דפים, זאת במהלך יממה אחת בלבד. 

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק