תיעוד: האישה שלא נכנעה לשודד

גנב שחשב שהוא יכול לשדוד תיק מאישה עדינה במעלית, הופתע כאשר מצא עצמו מונף באוויר ומוטח בחוזקה לרצפה. איך זה קרה? צפו בסרטון של מצלמות האבטחה בתוך המעלית - ובגברת הכי אמיצה ביפן

מה קורה שאישה שנשדדת מסרבת להיכנע? בסרטון הבא אפשר לראות מה ייעשה לגבר שחשב שמצא טרף קל: הוא יסיים את ניסיון השוד כשהוא מושבת על הקרקע.

מצלמות אבטחה בתוך מעלית ביפן תיעדו כיצד שודד נאיבי מנסה לגנוב מאישה תמימה את תיקה. עם פתיחת דלתות המעלית הוא נראה מזנק בריצה לעבר האישה, תוך שהוא מנסה לשלוף מידיה את הארנק ולרוץ החוצה מן המעלית.

אבל האישה לא נותנת לאירוע המפתיע לתפוס אותה בלתי מוכנה ולא מוכנה לאפשר לגנב להימלט עם השלל. בזריזות היא מתעשתת על עצמה, מושכת את התיק חזרה ואיתו את הגנב החצוף.

בשלב זה, במיומנות שלא תבייש אף ג'ודוקא, היא אוחזת בגופו של השודד, מניפה אותו בקלילות באוויר ומנחיתה אותו בעוצמה על הקרקע. הגבר המבוהל לא מספיק להגיב ולא מבין איך מה שהיה אמור להסתיים בכמה שטרות של כסף - נגמר על הרצפה.

אולי התמונות הללו יעוררו מחשבה אצל פושעים מועדים. אבל בעבור סתם גברים חסרי חינוך, הסרטון הזה עשוי ללמד עוד משהו - תנו זכות קדימה לנשים אחרת ... תחטפו!