סין: קפץ אל מותו, נפל על אישה והרג אותה

סטודנט סיני שהסתבך בחקירה משטרתית פחד לשבת בכלא והחליט להתאבד. אלא שמהכלא הוא כבר לא יצליח להשתחרר, כי עכשיו הוא נשלח למאסר בגלל שגרם למותה של אישה צעירה לאחר שנחת עליה כשקפץ אל מותו

מתאבד. אילוסטרציה (AP)

מכה משמיים: מה הסיכוי שתלכו ברחוב וייפול עליכם אדם? בבייג'ינג זה קרה. סטודנט סיני שניסה להתאבד קפץ מבניין מגורים בעיר ונחת על עוברת אורח שהלכה לתומה ברחוב. ניסיון ההתאבדות כשל והסטודנט נשאר בחיים, אבל הצעירה שלא הבינה מה נפל עליה - מתה.

האירוע אירע לפני כשנתיים כשהסטודנט, דאנג גואוואנג, נחקר בחשד שזייף חתימה ומסמכים רשמיים במטרה לקבל אישור לערוך חגיגה עבור חברת מסחר. גואוואנג לא עמד בלחץ וביקש לשים קץ לחייו. הוא קפץ מהקומה השביעית במעונות הסטודנטים באוניברסיטה בה למד באותה העת בבייגי'נג.

עכשיו הוא מואשם בפשע הרבה יותר חמור - הריגתה של האישה הצעירה עליה נחת. בית המשפט בסין גזר על הסטודנט שלוש שנות מאסר. להגנתו, טען גואוואנג כי הוא לא האמין שייפול על אדם ברחוב ולא הייתה לו כל כוונה לגרום למותה של האישה התמימה.

ניסיון ההתאבדות הכושל לא השכיח מהשופטים את פשעיו הקודמים של הסטודנט, ובנוסף נגזרו עליו עוד שישה חודשי מאסר ופיצוי כספי למשפחת ההרוגה בהיקף של 70 אלף דולר. בסופו של דבר, הקל בית המשפט עם הצעיר ושלח אותו לארבע שנות מאסר בגין שני הפשעים.

כתבות בנושאים דומים:

הילדים צפו בשחזור פיגוע ההתאבדות שביצעה אמם

מול המצלמות: המתאבד הסיני קיבל "דחיפת עידוד"

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק