הנהג המשפחתי: ילד בן 7

אב ואם מקנדה החליטו כי אף פעם לא מוקדם מדי ללמוד נהיגה. במהלך אחת הנסיעות המשפחתיות העבירו את ההגה לידי בנם בן ה-7. הם אף עודדו את הזאטוט הנרגש. צפו ב"נהג החדש" קורע את הכביש

יש לו ביטחון של נהג פורמולה 1 וחיוך של מנצח על הפנים - לא, לא מדובר במיכאל שומאכר, אלא בילד קנדי בן שבע שבקושי מגיע לדוושת הגז.

משטרת מחוז קוויבק שוקלת להגיש כתב אישום בעקבות סרטון שעלה בימים האחרונים לאתר You-Tube, ובו מתועד זאטוט בשם סמואל יושב מאחורי ההגה - כאשר בני משפחתו הגאים מעודדים אותו מאחור ללא חגורה בטיחות.

בקטע הווידאו אפשר לראות את הילד המאושר יושב בנינוחות על קצה המושב ואוחז בהגה בשתי ידו הקטנות. אביו, שיושב סמוך אליו, מצלם את נסיעת המבחן של בנו הצעיר ומעניק פרשנות לאירוע. "זה קצת מהר מדי", מזהיר האב כאשר הוא מבחין שמד המהירות מורה על 40 קמ"ש.

חייך, אתה דוהר

אך סמואל לא מרפה, לוחץ על הדוושה במלוא המרץ ואף מגיע ל-70 קמ"ש. "הוא מתגלגל, הוא מתגלגל", מציין האב בעליצות.

בהמשך הנסיעה אף מבקש ההורה לדוגמה מבנו לחייך למצלמה, ואז מתערבת האם שיושבת מאחור עם אחותו הקטנה של סמואל ומבקשת מבעלה לא להסיח את תשומת לבו של הנהג המרוכז.

"פתחנו בחקירת האירוע ברגע בו צפינו בווידאו", סיפר גורם במשטרת קוויבק. "לאחר מכן נעביר את כל החומרים לתובע המחוזי שיחליט אם בכוונתו להגיש אישום בגין עבירה פלילית".

מרדף משטרתי אחר נהג בן 7

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק