אובמה חוגג יום הולדת ומפגין יכולות שירה מפתיעות

הסרטון הבא אולי יזכיר לכם את מרילין מונרו ששרה "יום הולדת שמח" לנשיא לשעבר ג'ון קנדי - אלא שכאן התהפכו היוצרות: מנהיג ארה"ב ברק אובמה הפתיע את העיתונאים כשנכנס לאולם התדריכים בבית הלבן עם צלחת עוגיות ושר לעיתונאית הוותיקה הלן תומאס. השניים ציינו אתמול את יום הולדתם: הוא בן 48 והיא רק בת 89

נשיא ארצות הברית ברק אובמה חגג אתמול 48 אביבים, אך כיאה לדיפלומט הוא לא חגג לבד. דקות לפני התדריך היומי נכנס הנשיא הכריזמטי במפתיע לאולם התדריכים בבית הלבן, והפתיע את העיתונאית הוותיקה הלן תומאס שחגגה אתמול יום הולדת 89.

תומאס, שמלווה את נשיאי ארצות הברית במשך שנים רבות, זכתה לפגוש מנהיגים טובים יותר או פחות, אך יכולות השירה של אובמה הותירה אותה חסרת מילים מרוב התרגשות. בצעדים קלילים צעד הנשיא לתוך חדר העיתונאים כשהוא שר "יום הולדת שמח" לעיתונאית שגילה כמעט כפול מגילו.

בתום השירה העניק הנשיא אובמה לתומאס צלוחית עם עוגיות יום הולדת ונר וגם ציין שבנוסף לתאריך יום ההולדת המשותף השניים חולקים תקווה משותפת. "לשנינו יש את אותה משאלה ליום ההולדת. היא אמרה לי שהיא מקווה שהחוק לרפורמה במערכת הבריאות יעבור", ציין הנשיא בהומור.

מה אתכם, לא תברכו את אובמה?