רוקדים כל הדרך לגירושים

לאחר שהצגנו בפניכם את הזוג העליז שרקד כל הדרך לחתונה, חברה אמריקנית הזדרזה לספק את התגובה הראויה: הזוג שרוקד כל הדרך אל הגירושים. אולם השמחות: בית המשפט. האורחים: עורכי הדין כמובן

רק לפני שבוע הצגנו בפניכם איך הזוג המאושר ז'יל וקווין רוקד כל הדרך לחתונה. עתה, כמה צפוי ואמריקני, מגיע סרטון התגובה: ברייקדאנס כל הדרך לגירושים.

מי שאחראית לסרטון החדש - שכבר כובש את אתרי שיתוף הקבצים - היא חברת הפרסום "אינדיגו פרודוקשנס". אנשי החברה הציעו לתת לזוג הצעיר והקצבי מתנת יום הולדת: הצעה לריקוד שתסיים את הנישואים הקצרים.

התפאורה שנבחרה, איך לא, היא אולם בית המשפט. השחקנים הראשיים: הזוג המתפרק. הלהקה: צבא של עורכי דין המציגים בפני השופט את טענותיהם בעזרת הריקוד. הסרטון מסתיים בכיתוב האופטימי: "אנחנו רוצים להודות לעורכי הדין שהפכו את הגירושים שלנו לכל כך בלתי נשכחים".

הריקוד המקורי בדרך לנישואים

כל חתן וכלה נראים שמחים ביום הכלולות, אבל ז'יל וקווין ממינסוטה היו ממש מאושרים להתחתן כשנכנסו לטקס ברית הנישואים המסורתי בכנסייה בסנט פול - בריקוד מגניב וקצבי.

במקום נגינת האורגן הקלאסית לה ציפו האורחים עם כניסת הזוג הטרי, הופתעו האורחים כשהחלה להתנגן בהיכל הקדוש מוזיקה קצבית וגרובית, ואיתה פצחו השושבינים לאולם בצעדי ריקוד.

החברים ובני המשפחה הקרובים לקחו חלק במופע הקצבי ופיזזו במעבר, לעבר הכומר, כשהאורחים מלווים אותם במחיאות כפיים. אפילו אלה שלא ניחנו בחוש קצב לא התביישו ונענעו את גופם לאורך כל המופע.