נקמת הנבגדות: איבר המין הודבק

לאישה אחת מוויסקונסין נמאס ממעשי הבוגדנות של בעלה. הנבגדת יצרה קשר עם הנשים האחרות, הסיתה אותן נגד הבוגד והנקמה המושלמת יצאה לדרך: שפופרת שלמה של סופר-גלו נשפכה ללא רחמים על איבר המין הבוגדני

הנוקמות (דיילי מייל)

כך ייעשה לגבר הבוגדני: אישה שגילתה כי בעלה בוגד בה עם לא פחות מחמש נשים החליטה לעשות מעשה. היא אספה את הבוגדות, והן כבר דאגו "להדביק" את העונש לחטא. בסופר-גלו.

האירוע המצמרר אירע בוויסקונסין שבארה"ב. טרייסי הוד-דיוויס גילתה כי בעלה ואבי ילדיה, דונזה דיוויס, בוגד בה עם מספר נשים. האישה החליטה לתפוס יוזמה ויצרה קשר עם הנשים איתן בגד. היא טענה בפניהן כי בעלה רק מנצל אותן בשביל כסף וסקס. הנשים הופתעו לא פחות מגברת דיוויס. הן גילו לפתע שהן בסך הכול "עוד נשים" ברשימה ארוכה. דמן עלה לראשן.

הנקמה תוכננה בקפידה ונעשתה בצורה מופתית. על המבצע פיקדה תרזה זימן בת ה-47. זימן פיתתה את הבעל האומלל להגיע לבית מלון. תוך שהיא מפעילה את יכולות הפיתוי שלה, היא הצליחה לגרום לו להסכים להיקשר למיטה תחת הבטחה כי מצפים לו שלל תענוגות גוף ונפש.

האיבר הפושע הודבק לבטן

ואז, בעודו כפות, דלת החדר נפתחה ושתי נשים נוספות הצטרפו "למסיבה". הבוגד הכפות מצא את עצמו חסר אונים למה שעתיד היה להתרחש. תחתוניו נתלשו במהירות ושפופרת שלמה של דבק סופר-גלו נשפכה כמים על איבר מינו של המסכן. האיבר הודבק במהירות ובאפקטיביות לבטנו של הבוגד.

זימן דאגה גם להצמיד אקדח לראשו של הבעל וגם להחטיף לו אגרוף בעינו השמאלית. דיוויס נאלץ לעבור טיפול בבית החולים על מנת לטפל בפציעה המבישה. הנוקמות נעצרו, ואחר אשתו של הבעל - שפעלה מאחורי הקלעים - נערך מצוד משטרתי.

"ללא ספק, מעולם לא שמענו על מקרה כזה אצלנו", סיכם התובע במשפט. "שמעתי על מקרים כאלה שקרו במקומות אחרים, אך ממש לא פה".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק