הביקיני של קרלה עושה לסרקוזי רק טוב

בקאפ נגר שלחופי הים התיכון אין זכר להתעלפותו בשבוע שעבר של ניקולא סרקוזי. הנשיא הצרפתי יצא עם אשתו קרלה ברוני לחופשה של 3 שבועות באחוזת משפחתה. תהנו מהתמונות

הזוג הנשיאותי בלבוש חלקי (הדיילי מייל)

נראה כי נשיא צרפת ניקולא סרקוזי מצא דרך מצוינת להירגע לאחר שהתעלף במהלך ריצה בשבוע שעבר ואושפז בבית החולים. הרופאים אמרו לנשיא הצרפתי לקחת דברים בקלות בעקבות הסחרחורות שהכריעה אותו בפארק בפריז - אז הוא יצא לנופש של שלושה שבועות בקאפ נגר שלחופי הים התיכון יחד עם רעייתו היפה קרלה ברוני.

הנשיא בן ה-54 ורעייתו הדוגמנית-זמרת בת ה-41 תועדו מחוץ לאחוזת משפחתה של ברוני השוכנת על צוק מעל חוף ים מרהיב. השניים צולמו צועדים על החוף יד ביד, זמן קצר לפני שטבלו יחד באינטימיות בים. בהתחשב במצבו הרפואי, אולי כדאי לסרקוזי לא לאמץ את לבו כל-כך נוכח מראה רעייתו בבקיני שחור וזעיר במיוחד.

בתמונות נראה הזוג הנשיאותי בלבוש חלקי על חוף הים ובתוך המים. באחת התמונות נראית קרלה לבושה בלבוש חוף כשהיא חובשת כובע קש, בתמונה אחרת רק מגבת לגופה. סרקוזי נראה בבגד ים כחול ובמצב רוח מרומם.

 ריצה לבית החולים

בשבוע שעבר התחוללה דרמה בפריז סביב בריאותו של הנשיא סרקוזי: הנשיא הצעיר והפופולרי נלקח לבדיקה רפואית לאחר שחש ברע והתמוטט במהלך אימון גופני שערך.

רשת טלוויזיה מקומית בצרפת מדווחת כי האירוע התרחש במהלך ריצת ג'וגינג שגרתית אותה ערך הנשיא . האירוע התרחש במהלך שהותו של הנשיא בבית הקיץ שלו סמוך לארמונות ורסאי. במהלך הריצה חש סרקוזי ברע, עצר את הריצה והתמוטט. מאבטחיו הזעיקו במהרה טיפול רפואי למקום.

הווידאופדיה: קרלה ברוני