ילד יצא חי מדריסת ג'יפ

ילד קטן רץ בין נתיבי הכביש הסואן. ג'יפ כבד שהגיח מהנתיב הימני פגע בו והעיף אותו בחוזקה - והכל לעיני המצלמה. ההמשך אף יותר בלתי יאומן מהתאונה עצמה: הילד קם וממשיך לרוץ כאילו כלום לא קרה

כנראה שלאירוע שנתפס השבוע במצלמות נכתב הפזמון הידוע: "זה סימן שאתה צעיר". כי אין דרך אחרת להסביר איך ילד נדרס על ידי ג'יפ שנסע במהירות - ויוצא ללא פגע.

האירוע התרחש באחת ממדינות המזרח התיכון ותועד לכל אורכו: ילד חוצה כביש בלי להסתכל, חולף נתיב אחר נתיב, כשלפתע מגיח מהנתיב הימני ג'יפ במהירות גבוהה ודורס אותו. הפגיעה היא ישירה, מהירה וחזקה.

אם הסרטון היה מסתיים מיד אחרי הפגיעה, ניתן היה להניח את הגרוע מכל: מוות או לפחות פציעה קשה. והנה, שניות לאחר הפגיעה שהעיפה את הילד בחוזקה, הוא קם וממשיך לרוץ. פעם נוספת קיבלנו הוכחה למה כדאי להיות "צעיר לנצח".

מכונית מזנקת דרך מדרגות ומעיפה ילד

אירוע דומה אירע בעיר עורפה שבדרום טורקיה לפני חודש וחצי: שני בני אדם עומדים משני צידיו של גרם מדרגות עירוני. בצד התחתון עומד מי שנראה כבחור צעיר. בצדו השני עומד ילד.

הדרמה מתרחשת תוך שניות. משום מקום מזנקת במהירות לגרם המדרגות מכונית בצבע לבן. המכונית טסה דרך המדרגות תוך שהיא מעיפה את הילד הקטן. לא בטוח מה מדהים יותר, התאונה עצמה או מה שקורה מיד אחריה: הילד קם על רגליו ונס מהמקום כשנראה שמצבו הגופני תקין לגמרי.

אחרי התקרית המוזרה הזאת מתגודדים במקום סקרנים רבים. כנראה שגם אנחנו היינו עושים זאת אם היינו שם באותו רגע.

תיעוד: קפצה מתחת לרכבת - וניצלה בנס

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?