סופית: אמו של ג'קסון מקבלת את הילדים

בית המשפט בארה"ב קבע כי אמו של מייקל ג'קסון, קת'רין ג'קסון, תקבל את המשמורת המלאה על שלושת ילדיו של הכוכב המנוח. אמם של שניים מהילדים, דבי רואו, תזכה לביקורים תחת פיקוחו של פסיכולוג ילדים

קת'רין ומייקל, בימים טובים יותר (רויטרס)

יש מי שידאג לילדיו של מייקל ג'קסון: בית המשפט בארה"ב קבע אתמול כי קת'רין ג'קסון, אמו של מלך הפופ, תגדל את ילדיו של בנה. על פי ההסכם עם גרושתו של מלך הפופ, לאמם יהיו זכויות ביקור בפיקוחו של פסיכולוג ילדים.

אמו של מייקל ג'קסון תישאר האפוטרופסית של שלושת ילדיו שגילם נע בין 7 ל-12. כך גם נכתב בצוואתו של הזמר, שנכתבה ב-2002. בהצהרה מטעם עורכי הדין נכתב כי במסגרת ההסכם לא תהיה שום העברת כספים בין הצדדים.

דבורה רואו, אמם הביולוגית של שני ילדיו הבוגרים של ג'קסון ומי שנעדרה מרוב חייהם, תקבל כאמור זכויות ביקור אצל הילדים. פסיכולוג ילדים, שימומן במשותף על ידי רואו וג'קסון, יפקח על ההליך.

רואו לא הגישה בקשה למשמורת

עורכי הדין עבדו במשך שבועות כדי להגיע להסכם כדי שיתקבל על ידי שני הצדדים. הם הכריזו על ההסכם בצעד שכנראה יסיים את המאבק הארוך והעקוב מדם על משמורת על ילדיו של מייקל ג'קסון.

"גברת ג'קסון והמשפחה שמחים שהנושא הזה נפתר וטופל באופן עדין ומתחשב על ידי הצדדים ונציגיהם", אמרו עורכי הדין של קת'רין ג'קסון. "מטרותינו היו מאוחדות - לעשות את הטוב ביותר בשביל ילדיו הנפלאים של מייקל, ודעתן של גברת ג'קסון ודבי רואו הייתה זהה".

עורכי הדין של רואו כינו את ההסכם "תוצאה מכובדת", ציינו את עבודתם של עורכי דינה של ג'קסון על העסקה וביטאו את גאוותם על "יושרה וחוסר אנוכיותה" של רואו. אם ילדיו של ג'קסון מעולם לא הגישה, אגב, בקשה למשמורת על הילדים.

אם קת'רין לא תוכל לטפל - הילדים יעברו לדיאנה רוס

ג'קסון, שמת בגיל 50 ב-25 ביוני, היה אב יחיד לשלושת ילדיו. הוא נישא לרואו, אבל שניהם תיארו את מערכת היחסים כ"באה מתוך ידידות" ואמרו כי רואו העניקה לו את הילדים כ"מתנה". הזוג התגרש לאחר שהבת פריס נולדה.

הילד השלישי, פרינס מייקל השני בן ה-7, שמוכר יותר בכינויו "בלנקט", נולד לאם פונדקאית וזהותה של האם מעולם לא התגלתה. בצוואתו של ג'קסון הוא הביע את רצונו שאמו תטפל בילדיו. אם היא מסיבה כלשהי לא תוכל לעשות זאת, כתב בצוואה, מי שתקבל את האחריות על הילדים תהיה הזמרת דיאנה רוס.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק

כתבות נוספות בנושא:

תיעוד: משפחת ג'קסון בסרטון וידאו נדיר

מחלק הסמים פשט על מרפאת הרופא של ג'קסון

מיוחד: רוח הרפאים של מייקל חזרה לבקר

צילומים נדירים מהחקירה של ג'קסון ב-1996: "אני לא הומו, אני שחור גאה"

מלכת הפופ עושה כבוד למלך הפופ

שיחת הטלפון למשטרה: "הוא לא נושם!"

צפו בגרושתו של ג'קסון מאיימת על הצלמים

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?