ארה"ב: נהג בן 7 נמלט מהשוטרים

ילד שמאס בכנסייה החליט לברוח מהאל והחוק. הוא נכנס למכונית והחל לנסוע במהירות ברחבי העיר, עד שנעצר על ידי השוטרים ההמומים שתיעדו את המרדף יוצא הדופן. צפו בצעיר פותח חשבון עם היושב במרומים

לילד בן שבע מיוטה ממש נמאס מהטקס הקבוע מדי יום ראשון: לקום מוקדם בבוקר, ללבוש חליפה חונקת ולהאזין לדרשה הבלתי נגמרת של הכומר. במקום זאת הוא נכנס למכונית המשפחתית, לחץ על הדוושה וניסה להתרחק כמה שיותר מעיניו הפקוחות של האל - ובדרך גם מהחוק. 

זה קרה בבוקר יום ראשון האחרון. במשטרת מחוז וובר התקבלו דיווחים של עדי ראייה על נהג נמוך במיוחד שנוהג בפראות. "אחד מהם סיפר שהוא נכנס בתמרור עצור", ציין השריף המקומי, קלינט אנדרסון.

שני שוטרים שהיו בכוננות החלו לעקוב אחר העבריין הסורר, וגילו כי מאחורי ההגה יושב ילד בן שבע בלבד. הזאטוט, שגילה מיומנות של נהג מנוסה, ממש לא נבהל מהסירנות. הוא המשיך בדהירה ואף הגיע למהירות של 60 קמ"ש בשטח בנוי. רק לאחר שהבין כי דרכו אל החופש נחסמה, עצר בחניה וברח לתוך מבנה סמוך.

במהלך העימות בין האב הזועם לבנו, הסביר האחרון כי פשוט לא רצה להשתתף בדרשה השבועית בכנסייה. בשל גילו הצעיר לא יועמד הנהג הפוחז לדין, אבל את החשבון עם היושב במרומים הוא כנראה ייאלץ לסגור בהזדמנות אחרת.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק

משתוללים נוספים בכבישים שנתפסו במצלמות:

מרדף משטרתי תחת אש צולבת

מרדף משטרתי שהסתיים במוות

מרדף משטרתי אחרי פורשה ב-200 קמ"ש