התינוקת שנחטפה מבטן אמה - נמצאה בחיים

תפנית בפרשה שמזעזעת את מסצ'וסטס: לאחר שאם בחודש השמיני נרצחה באכזריות, הצליחה המשטרה למצוא את התינוקת במצב בריאותי טוב. בני הזוג, אצלם נמצאה התינוקת, נעצרו לאחר שסיפרו לשכנים כי "נולדה להם תינוקת במפתיע"

התינוקת נמצאה בשלום. צילום ארכיון (רויטרס)

הסיפור שמסעיר את מסצ'וסטס שבארה"ב בימים האחרונים, ונראה כאילו נלקח ישר מסרט אימה - הסתיים הלילה בסוף אופטימי יותר: התינוקת שהוצאה מבטן אמה שנרצחה בחודש השמיני להריונה נמצאה - כשהיא שלמה ובמצב בריאותי טוב.

התפנית בפרשה המחרידה, עליה דיווחנו אמש, אירעה לאחר שהמשטרה המקומית קיבלה דיווח מתושבים על "לידה חשודה" של אישה בת 35 בשם ג'ולי קורי. מתברר כי האשה סיפרה לחבריה ושכניה כי ילדה במפתיע בבית החולים ונולדה לה בת.

שכנים ערניים חשדו בסיפור המוזר והזמינו משטרה. חקירה קצרה הובילה את השוטרים לביתה של האישה, ושם אכן נמצאה התינוקת הנעדרת. האשה ובן זוגה ששהה עמה במקום נעצרו מיד.

למרבה המזל, הרופאים הגדירו את מצבה של התינוקת כ"די טוב", די מדהים בהתחשב באופן שבו היא  הגיחה לעולם. היא מאושפזת עתה בבית חולים מקומי לבדיקות נוספות.

העובר נגנב - גופת האם נמצאה בארון

תחילת הפרשה שלשום. ממש לא על הזוועה הזו חשב בעל הבית של דרלין היינס, כשביקש לבדוק מה מקור הריח שמטריד את מנוחת השכנים בבניין. כאשר פתח את הדלת גילה בעל הבית את גופתה של הדיירת בת ה-23 תחובה בתוך ארון כשהיא עטופה במצעים. אך זה היה רק קצה הקרחון.

הרוצח חסר הרחמים חתך את בטנה של דרלין, שהייתה בחודש השמיני להיריונה, וגנב את עוברה. במשטרה ערכו סריקות נרחבות במטרה לאתר את העבריין ובתקווה למצוא את העובר בחיים.

גופתה של דרלין הועברה למכון למחקר רפואי בבוסטון, אך טרם נקבעה סיבת המוות. מלבד החתכים העמוקים בבטנה נמסר כי היא ספגה גם מכה קשה בראשה. 

עבר רומנטי אלים

בסיפור הטרגי הזה ישנה בכל זאת נקודת אור אחת. למרבה המזל בתה בת השנה של דרלין לא הייתה עמה בעת התקיפה, אלא בדירת בן זוגה של האם - רוברטו רודריגז. לאחר שהתגלתה הזוועה היא הועברה לטיפול בני משפחת הקורבן.

בעיתונות המקומית דיווחו כי דרלין הוציאה צו הרחקה לחברה לחיים, לאחר שזה דחף אותה על שולחן ומנע ממנה להתקשר למשטרה. עם זאת מדגישים החוקרים כי רודריגז לא נמצא כעת ברשימת החשודים במעשה.

עוד בארה"ב: האם ביתרה את בנה ואכלה את מוחו

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק