תיעוד: משפחת ג'קסון בסרטון וידאו נדיר

סרטון וידאו נדיר שצולם במהלך חגיגת יומולדת קטנה של משפחת ג'קסון פורסם היום לראשונה בעיתון ה'סאן' הבריטי. המשפחה המאושרת, וכמובן הקוף באבלס, שרים ואוכלים עוגה במסיבה המשפחתית בחוות נוורלנד. הבת פריז מרגשת גם בצילומים האלו

תמונת נדירות של מלך הפופ עם ילדיו: ה'סאן' הבריטי מפרסם היום לראשונה סרטון נדיר של מייקל ג'קסון עם פרינס בן ה-12 ופריז בת ה-11, שצולם בעת אירוע משפחתי בחוות נוורלנד בקליפורניה.

בווידאו הביתי נראית משפחת ג'קסון, והקוף באבלס, עורכים חגיגה צנועה לכבוד יום ההולדת של אחד הילדים. מייקל והילדים חוגגים, שרים ומתבדחים ב"ריקוד תרנגולת".

מייקל: המשמעות של הצלחה זו אהבה

"פרינס, אתה תלמד על התמדה וביטחון והמשמעות האמיתית של הצלחה- שזו אהבה", פותח מייקל את הווידאו כשהוא מקדיש את דבריו לבנו. "ושתדע שאתה יכול להשיג כל יעד שליבך חפץ בו. זה לגמרי תלוי בך", הוא ממשיך, "תוכל אז לעשות כל מה שתרצה - אני אוהב אותך".

פריז, בתו של מייקל ג'קסון שכבשה את העולם בטקס הפרידה מאביה, נראית בסרטון כשהיא מרעיפה אהבה על אביה. "אתה האבא הכי טוב בעולם", היא אומרת כשמיקרופון מחובר לפיג'מה שלה. "אבא, תודה על עוגת היומולדת, אתה האבא הכי טוב בעולם".

הווידאופדיה: מייקל ג'קסון

 

צפו בטקס ההלוויה במלואו

 

מחלק הסמים נגד הרופא של ג'קסון

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק