ארה"ב: אישה בהיריון נרצחה - העובר נחטף

צעירה ממסצ'וסטס שהייתה בחודש שמיני להיריונה נמצאה ללא רוח חיים, כשהיא תחובה בתוך ארון, ולמרבה הזוועה - בטנה נחתכה והעובר נעלם. המשטרה המקומית פתחה בסריקות במטרה לאתר את הרוצח, ובתקווה למצוא את העובר שאולי הצליח לשרוד

הקורבן: דרלין היינס (my space)

ממש לא על הזוועה הזו חשב בעל הבית של דרלין היינס, כשביקש לבדוק מה מקור הריח שמטריד את מנוחת השכנים בבניין. כאשר פתח את הדלת גילה בעל הבית את גופתה של הדיירת בת ה-23 תחובה בתוך ארון כשהיא עטופה במצעים. אך זה היה רק קצה הקרחון בסיפור האימה שמחריד את מסצ'וסטס ביומיים האחרונים.

הרוצח חסר הרחמים חתך את בטנה של דרלין, שהייתה בחודש השמיני להיריונה, וגנב את עוברה. במשטרה עורכים סריקות נרחבות במטרה לאתר את העבריין ובתקווה למצוא את העובר, שייתכן והצליח לשרוד.

גופתה של דרלין הועברה למכון למחקר רפואי בבוסטון, אך טרם נקבעה סיבת המוות. מלבד החתכים העמוקים בבטנה נמסר כי היא ספגה גם מכה קשה בראשה. 

עבר רומנטי אלים

בסיפור הטרגי הזה ישנה בכל זאת נקודת אור אחת. למרבה המזל בתה בת השנה של דרלין לא הייתה עמה בעת התקיפה, אלא בדירת בן זוגה של האם - רוברטו רודריגז. לאחר שהתגלתה הזוועה היא הועברה לטיפול בני משפחת הקורבן.

בעיתונות המקומית דיווחו כי דרלין הוציאה צו הרחקה לחברה לחיים, לאחר שזה דחף אותה על שולחן ומנע ממנה להתקשר למשטרה. עם זאת מדגישים החוקרים כי רודריגז לא נמצא כעת ברשימת החשודים במעשה.

עוד בארה"ב: האם ביתרה את בנה ואכלה את מוחו

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק