שאקיל או'ניל עשה הסבה להיאבקות

כוכב הכדורסל רוצה כנראה למשוך קצת תשומת לב, גם מעבר למגרש הכדורסל, אחרת קשה להסביר את הופעתו יוצאת הדופן של הענק בזירת ההיאבקות באליפות ה-WWE בוושינגטון. וגם אולי את ביקור הפתע שערך שאקיל לנשיא אובמה בבית הלבן בלי לתאם מראש עם איש. שאק ממשיך להשתולל

זה רק ספורט? לא בטוח בכלל. כוכב הכדורסל שאקיל או'ניל החליט לנסות את מזלו בזירת ההיאבקות, ולא סתם - אלא באליפות ה-WWE. שאק הגיע אתמול לאולם בו נערכת האליפות בוושינגטון וזכה לקול תרועות רמות מצד הקהל שאהב מאוד את ההצגה.

נראה ששאקיל הגיע במטרה ברורה לפרוק קצת אגרסיות בזירה. כבר בחימום הוא קרע בברוטליות את הפוסטר של יריבו משכבר הימים קובי ברייאנט, תוך שהוא צועק כלפי התמונה: "לברון ג'יימס ביקש שאמסור לך דרישת שלום" - רמיזה ברורה למה שמתכננים השנה שאקיל ולברון, שישתפו פעולה בקליבלנד.

קפץ לביקור בבית הלבן

לא ברור מה בדיוק עובר על הענק הספורטיבי, שנדמה כי בימים האחרונים מנסה לכבוש את אור הזרקורים בכל הזדמנות הנקרית בדרכו. רק אתמול הוא הופיע בבית הלבן וניסה להיכנס ולפגוש את הנשיא, מבלי לתאם דבר מראש.

אנשי השירות החשאי ומאבטחיו של הנשיא אובמה שאמנם ידוע בתור חובב ספורט בכלל וכדורסל בפרט, לא ממש התרשמו מהדמות המפורסמת שהופיעה מולם - וגירשו אותו מתחומי הבית הלבן. שאקיל, שרצה רק לפגוש את אובמה לכמה דקות, הופתע מקבלת הפנים הקרירה שקיבל.

"לבשתי חליפה יפה, ביקרתי בבירה, קפצתי ממונית ממש לפני הבית הלבן", סיפר או'ניל לתכנית ספורט ברדיו לאחר המקרה. "אני לא מנצל את הקשרים הפוליטיים שלי, אבל פשוט חשבתי שאם אבוא ואבקש לראות את הנשיא ייתנו לי", אמר ברצינות השחקן שלא הבין מדוע הוחזר בבושת פנים לרחוב.

כל שנותר לכוכב הכדורסל לעשות הוא לשתף את מעריציו בחשבון הטוויטר שלו. "הבית הלבן לא נתן לי להיכנס, מדועעעעעעעע?", הוא כתב.