אנגליה: פרצו למחסן משקאות - והיו שיכורים מדי לברוח

שני גברים בריטיים שהחליטו לשדוד חנות משקאות כנראה לא חשבו מראש על ההשלכות של שתיית אלכוהול. במהלך העמסת הארגזים שתו השניים לשוכרה עד שאפילו לא הצליחו להימלט מהמקום

אסור לשתות אלכוהול בעבודה (חדשות 2)

שני שודדים שפרצו למחסן משקאות באנגליה היו צריכים לדעת שגם להם אסור לשתות אלכוהול במהלך העבודה. השניים, קית' קולן ופול ויגינס, שפרצו לפני ארבעה חודשים למחסן משקאות באנגליה שתו כל כך הרבה, עד שלא היו מסוגלים יותר לברוח.

השודדים הרשלנים היו מסוגלים להגיע רק עד לחצר הסמוכה למחסן המשקאות, שם מצאו אותם השוטרים בבוקר שלמחרת.

מחקירת המשטרה עולה כי השודדים גנבו משקאות אלכוהוליים בשווי 700 פאונד, וגרמו לחנות נזק שמוערך בכ-1,400 פאונד מכיוון שלא יכלו להתאפק מלשתות את הסחורה. כאשר הובלו השניים לבית המשפט, קולן היה כל כך שיכור, שהוא לא הורשה להיכנס לבניין. כאשר הוא סולק על ידי מאבטחי בית המשפט, שותפו לפשע החליט גם הוא להסתלק ונמלט מבית המשפט. בעקבות היעלמותם של השודדים הוצאו צווי מעצר נגדם.

לא הפסיקו לשתות בירה

קולן (33) וויגינס (45) נשפטו בהיעדרם והורשעו בפריצה וגניבה. התובע בתיק אנדרו דיוויד סיפר כי מצלמות האבטחה של מחסן המשקאות קלטו את השודדים בשעת מעשה. בתמונות שצולמו נראה ויגינס כאשר הוא לא מפסיק לגמוע בקבוקים של בירה.

השוטרים שהגיעו לזירה מצאו במקום ארגזים של בירה ושיכר תפוחים במערום. בנוסף הם מצאו בקבוקים ריקים רבים בסמוך לקולן וויגינס ששכבו מעולפים בחצר שמחוץ למחסן המשקאות.