ארה"ב: אמא ביתרה את בנה - ואכלה את מוחו

בזוועה הזאת אפילו ותיקי השוטרים בסן אנטוניו לא יכלו לצפות: תינוק בן 3 וחצי שבועות שרוע מבותר על המיטה כשאצבעותיו קטועות ופניו מושחתות. בסלון הבית ישבה על הספה אימו של הילד שצרחה: "הרגתי את הבן שלי, השטן אמר לי לעשות זאת"

זירת הרצח שהתגלתה בתחילת השבוע בסן אנטוניו שבארה"ב הייתה כל כך מבעיתה, שהחוקרים היו המומים ובקושי יכלו להוציא מילה מהפה. ילד בן שלושה וחצי שבועות שכב מבותר על מיטה בחדר השינה. שלוש מאצבעותיו הקטנות היו קטועות, פניו היו מושחתות, ראשו נכרת ומוחו נקרע לגזרים מתוך ראשו.

"בזירת הרצח הספציפית הזאת יכולת לשמוע סיכה שנופלת", סיפר מפקד המשטרה בסן אנטוניו, וויליאם מקמנוס. "אף אחד לא דיבר. זה היה הכי עצוב ונורא שיכול להיות".

כשכוחות המשטרה הגיעו למקום איש לא ענה לדפיקה בדלת והתריסים היו מוגפים. לבבות אדומים מצויירים על שביל הגישה הובילו אל הבית שבו התרחשה הזוועה. קציני משטרה שהגיעו לבית ביום ראשון מצאו את אמו של הילד, אוטי סנצ'ז בת ה-33, יושבת על הספה עם חתכים שגרמה לעצמה בחזה ובגרון.

האם לא הפסיקה לצרוח: "הרגתי את התינוק שלי, הרגתי את התינוק שלי". היא סיפרה לשוטרים כי השטן גרם לה לעשות זאת.

השוטר התקשה לפרט

"מהחקירה הראשונית עולה כי האם כנראה אכלה את המוח של הילד וכמה חלקים נוספים מגופו, לפני שדקרה את עצמה", הוסיף מקמנוס. "זה כל כך רע ואכזרי שאני לא יכול ולהמשיך לתאר את המראות".

המקרה התרחש שבוע לאחר שאביו של הילד עזב, עדכן מפקד המשטרה בסן אנטוניו. "אחותה של אוטי ושני ילדיה בני החמש והשבע היו בבית, אבל למרבה המזל לא נפגעו", ציין.

דודתה של סנצ'ז, גלוריה, סיפרה שאחייניתה נכנסה ויצאה מטיפולים פסיכיאטרים, אבל לא סיפרה איפה היא טופלה ולמה. עוד היא הוסיפה כי מבית החולים התקשרו מספר פעמים לדרוש בשלומה לפני מספר חודשים, אבל אוטי לא רצתה להיבדק. "היא לא הייתה במחשבה צלולה", סיפרה הדודה בבכי. "המשפחה הרוסה".

האם תואשם, ככל הנראה, ברצח בכוונה תחילה של בנה סקוט ווסלי בוקהולטז סנצ'ז, מעשה שהעונש עליו הוא מוות. אתמול היא אושפזה בבית החולים, שם היא מוחזקת בערבות של מיליון דולר. החוקרים בודקים כעת את עברה הנפשי של סנצ'ז כדי לראות האם היה משהו משמעותי שעלול היה להביאה למעשה, והאם היא סבלה מדיכאון לאחר לידה שהביא אותה לבצע את הרצח.

ארה"ב: מכה של מקרי אונס בכלבים

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?