החתול שהזעיק את המשטרה

ארבע שיחות רצופות למוקד החירום המשטרתי בבריטניה גרמו למשטרה לא לקחת סיכון: ניידת הוקפצה, הדלת נפרצה והשוטרים נכנסו לבית באקדחים שלופים. בין שברי הזכוכית המנופצים על הרצפה ישב לו חתול חמוד בשם מוגי, שלא ממש הבין על מה כל המהומה

לורן ומוגי ("הסאן")

הטלפון צילצל במוקד המשטרה, אך אף אחד לא דיבר. רק שתיקה רועמת נשמעה מעברו השני של הקו. הטלפון צילצל בפעם השנייה, בפעם השלישית וגם בפעם הרביעית - ושוב, לא נשמע הגה. השוטרים כבר ידעו: כשאף אחד לא עונה, צריך להתכונן לתרחישים הגרועים ביותר.

במשטרת איסט פרסטון שבבריטניה לא לקחו סיכונים מיותרים, איתרו את הכתובת ממנה בוצעה השיחה  וצוות משטרתי הוזעק למקום. חששם של השוטרים התגבר כאשר הם ראו את הזוועה דרך חלון הבית: ואזה מנופצת לרסיסים על רצפת הבית. תוך שניות נפרצה הדלת, כשהשוטרים נכנסים באקדחים שלופים.

"החתול אוהב לשחק עם הטלפון"

אלא שבבית לא היו פורצים, גם לא שודדים ואפילו לא סוחרי סמים. בבית ישב לו בכיף החתול מוגי בן השנה, אדיש ומתוק כתמיד. "חברה שלי שמעה את השוטרים והתקשרה אלי", סיפרה הבעלים של החתול, לורן אושיאה בת ה-23. "מיהרתי חזרה הביתה והמשטרה סיפרה לי כי הם חששו שפרצו לבית".

מסתבר שהיה זה מוגי שהזעיק את המשטרה. "הוא אוהב לשחק עם הטלפון", סיפרה לורן. "ניסינו אפילו להחביא את זה ממנו". מתברר שמוגי לחץ על מספר מוקד החירום הבריטי 999, ואפילו הספיק ללחוץ ארבע פעמים על חיוג חוזר.

השוטרים כעסו על אזעקת השווא וחזרו לתחנה. לורן החלה לאסוף את שברי האגרטל, ורק מוגי לא הבין על מה כל המהומה ויילל ללורן: אולי תביאי משהו לאכול?

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2? 

עוד כמה חיות שהתארחו אצלנו:

הפינגווין ההומו שבחר להחליף צד

כנופיית קופים שודדת מבקרים

פרות משה רבנו תקפו את ארה"ב

מה גורם לחתולים להיצמד למסך

אירן: הכירו את החרק ששרד

ארה"ב: הכירו את החרק שלא שרד

גורת הפנדה שמשגעת את תאילנד

התקשרה למשטרה: "האוגר שלי ברח"

מי הכלב המכוער בעולם?

הקוף שהטיל את מימיו על מנהיג זמביה

הכירו את הקרפד הביוני