נשיא צרפת סרקוזי חש ברע ופונה לבית החולים

דרמה בצרפת: נשיא צרפת ניקולא סרקוזי חש ברע היום במהלך אימון רפואי והועבר במהרה לקבלת טיפול אצל רופאו האישי. התקשורת הצרפתית מדווחת כי הנשיא פונה לבית החולים. ממשרדו של סרקוזי נמסר "הוא פונה מייד לקבלת טיפול, וכרגע הוא עובר סדרת בדיקות"

דרמה בפריז סביב בריאותו של הנשיא סרקוזי: הנשיא הצעיר והפופולרי נלקח לבדיקה רפואית לאחר שחש ברע והתמוטט במהלך אימון גופני שערך.

ממשרדו של הנשיא נמסר בתגובה כי "הוא פונה באופן מיידי לבדיקה אצל רופא ועובר כרגע סדרת בדיקות נוספות". אחד ממקורביו של הנשיא העריך כי מדובר "בבעיה עצבית שמוגדרת כקלה". התסמינים המלווים לבעיה כוללים נפילת לחץ דם, קצב לב איטי והתעלפויות.

ראש המטה הכללי של סרקוזי, התבטא באתר אינטרנט צרפתי ואמר כי "הנשיא ער לחלוטין והוא חזר לעצמו במהרה". הוא שלל את הטענות לפיהן סובל סרקוזי מבעיות לב, ואמר כי "עוד מוקדם לקבוע זאת".

מצב גופני מעולה

רשת טלוויזיה מקומית בצרפת מדווחת כי האירוע התרחש במהלך ריצת ג'וגינג שגרתית אותה עורך הנשיא . האירוע התחרחש במהלך שהותו של הנשיא בבית הקיץ שלו בסמוך לארמונות ורסאי. במהלך הריצה חש סרקוזי ברע, עצר את הריצה והתמוטט. מאבטחיו הזעיקו במהרה טיפול רפואי למקום.

סרקוזי פונה לבית החולים הצבאי "וואל דה-גרייס" בבירה על ידי מסוק. בבית החולים הוא עבר מספר בדיקות במטרה להעריך את מצבו.

התקרית נתפסת כמפתיעה מאוד נוכח מצבו הגופני המעולה של סרקוזי. הנשיא מתאמן בקביעות, ולפני כשלושה שבועות אף עבר שורה של בדיקות באחד מבתי החולים. בין הבדיקות שעבר הנשיא: בדיקות דם, כושר, מאמץ גופני ועוד. בכל הבדיקות נקבע כי מצבו הבריאותי מעולה.