בן 11 גנב את המכונית של המורה - וכמעט דרס אותה

התלמיד החרים למורה את המפתחות של המכונית: בן 11 שלומד בבית ספר לחינוך מיוחד בארה"ב גנב את צרור המפתחות של המורה שלו, ומיהר להיכנס למכוניתה. היא הבינה את זה רק מאוחר מדי, כשהוא כמעט דרס אותה בדרך החוצה מהחניון. וזו אפילו לא הפעם הראשונה שלו

בסרטון שלפניכם נראית מורה שהבינה קצת מאוחר מדי שתלמיד בן 11 מתכוון לקחת את המכונית שלה ל"נסיעת מבחן". והוא לא נותן לה לעמוד בדרכו. הוא יוצא מחניון בית הספר - ומפספס את המורה בסנטימטרים ספורים.

זה קרה לפני מספר שבועות במרכז אקדמי לילדים עם בעיות התנהגותיות וליקויי למידה בארה"ב. זה אמור להיות קמפוס מאובטח, אבל כנראה הוא לא היה מאובטח מספיק באותו יום, כשבן ה-11 הלך לטיול במסדרון אחרי שעות הלימודים.

"כמעט אפשר לראות את האורות של הצעיר נדלקים כשהוא מבין שהוא לבד", אמר ל-CNN ג'ון סוייר, בכיר בבית הספר. התלמיד חוזר לכיתה ריקה, ורואה את המפתחות למכונית של המורה שלו. "כנראה הוא ידע איפה הם כי המורה כנראה השאירה אותם בחוץ", הוסיף סוייר.

נהג מיילים שלמים - ונעצר רק כשלא עצר בעצור

התלמיד הצעיר נראה רץ אל מחוץ לבניין, כשיש לו יתרון על המורה שהבינה שמשהו לא בסדר - והחלה לרדוף אחריו. הוא עזב את החניון עם המכונית ונהג לאורך קילומטרים שלמים, עד שעבר לכביש שבו עצרה המשטרה אותו לאחר שלא עצר בתמרור "עצור".

אותו תלמיד סורר, אגב, ישב מאחורי ההגה של מכונית נוספת בקמפוס רק בשנה שעברה. "הפעם האחרונה הייתה עם המנהל", הוסיף סוייר. "הוא היה במשרד וגנב את המפתחות של המנהל. זו תקרית רצינית. הבחור הצעיר יכול היה להיהרג, המורה יכלה להיפגע".

"סביר להניח שהוא צריך להיות בסביבה יותר מבוקרת", אמרה תמי לנייר, דוברת הארגון שמפעיל את בית הספר. "לא ניתן לו להירשם יותר לבית הספר". עד כה, הוסיפה הדוברת, לא הוגשה נגדו שום תלונה במשטרה.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?