שיחות הסקס של ברלוסקוני נחשפות

רק אתמול הוא הגיב במבוכה לפרסומים לפיהם בילה עם פרוצה, והיום מתפרסמות קלטות חדשות בקולו של ראש ממשלת איטליה השובב. באחת השיחות שהוקלטו, נשמעת נערת הליווי פטריציה דדריו כשהיא מתלוננת בפני ברלוסקוני על תדירות חיי המין שלהם - וברלוסקוני מגיב בעצה מעניינת. האזינו לשיחות שמסעירות את איטליה

יממה לאחר שראש ממשלת איטליה סילביו ברלוסקוני ניסה להזים את השמועות על מפגש שקיים עם נערת ליווי - נחשפות קלטות חדשות שמסבכות אותו עמוק הרבה יותר.

סדרה שלישית של קלטות שמתפרסמות לאחרונה, מתעדות שיחה שקיים לכאורה ברלוסקוני בזמן שקיים יחסי מין עם נערת הליווי פטריציה דדריו בת ה-44. תמליל הקלטות פורסם בשבועון השמאלני "ל'אספרסו" שבו נשמעת דדריו מתארת בפני ברלוסקוני את חיי הסקס שלה. כך זה נשמע:

פטריציה: "אתה יודע כמה זמן עבר מאז ששכבתי כך עם מישהו כמו ששכבתי איתך הלילה? עברו כבר מספר חודשים, מאז שנפרדתי מהחבר שלי"
ברלוסקוני: "אם יורשה לי, את צריכה לגעת בעצמך יותר"

קטע אחר של השיחה חושף שיחה בין השניים בה מבטיח ברלוסקוני לעמוד בציפיותיה של פטריציה מגברים צעירים.

פטריציה: "בחור צעיר יגמור ברגע, זאת אומרת הוא רוצה לגמור מהר... הבחורים הצעירים יותר לחוצים"
ברלוסקוני: "אבל אם תרשי לי.... אני מאמין שאצלי זה עניין משפחתי"
פטריציה: "מה?"
ברסלוסקוני: "לחוות אורגזמה"

 

ברלוסקוני טוען: "אני לא קדוש"

תמליל קלטת אחרת שפורסם בעיתון, חושף סיור שערך ראש הממשלה האיטלקי לדדריו בווילה סרטוסה - בית הקיט שלו בסרדיניה, שם פורסם בעבר בזכות מסיבות הנשים שערך.

אתמול התייחס ברלוסקוני לראשונה לפרסומים נגדו לפיהם הוא בילה עם פרוצה. כדרכו, ניסה המנהיג האיטלקי בן ה-72 להפחית בערך השערורייה בעזרת חוש ההומור שלו. "יש בחוץ טונות של נערות יפות אסרטיביות", אמר בטקס פתיחת כביש חדש בצפון איטליה.

"אני לא קדוש, כולכם מבינים את זה. אני מקווה שהעיתון 'לה רפובליקה' גם מבין את זה", הוסיף ראש הממשלה, בהתייחסו לעיתון שהוביל את הפרסומים על חייו הפרטיים. בלשכתו של ברלוסקוני סרבו להגיב לפי שעה לפרסומים - כנראה שחושבים שם על דרך משעשעת נוספת להסביר את ההקלטות המביכות.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2? 

סיקור מיוחד - חייו הלוהטים של סילביו ברלוסקוני

לגברת סילביו ברלוסקוני נמאס מהפלרטטנות של בעלה

אחוזת הפלייבוי של ברלוסקוני

ראש ממשלת צ'כיה לשעבר מתגלה במערומיו

האם ברלוסקוני שילם לנערות ליווי?

הוותיקן נגד ברלוסקוני 

השיחות בין ברלוסקוני לנערותיו נחשפות

ספר הסקנדלים החדש של ברלוסקוני