ארנולד שוורצנגר מציג: המחסל חוזר - ובענק

שחקן העבר מוכיח שחיידק הבמה עדיין זורם בעורקיו המנופחים. בסרטון חדש שהעלה שוורצנגר ל"טוויטר" הוא מנופף בסכין אימתנית ומסביר לצופיו על הקיצוץ בתקציב. מועמדות לאוסקר הוא לא יקבל גם הפעם

יכול להיות שמושל קליפורניה, ארנולד שוורצנגר, מאס בפוליטיקה ומתגעגע לימים בהם כיכב על מסכי הקולנוע כגוש שרירים מטיל אימה? כך זה לפחות נראה על פי הסרטון האחרון שהעלה שחקן העבר לדף האישי שלו ב"טוויטר", ובו הוא אוחז בסכין ענקית.

שוורצנגר, שנאלץ לאחרונה להתמודד עם ביקורות קשות לנוכח הגירעון בתקציב המדינה, החליט להשיב אש בדרך מקורית. בתחילת הווידאו שפרסם באתר המיקרו-בלוגינג שלו מביט שוורצנגר במבט מטריד משהו על הנשק שבידו ומיד פונה לצופיו בנימה צינית.

"דיברנו על זה שצריכים לערוך קיצוצים בתקציב, להיפטר ממספר כלי רכב במדינה", מציין הפוליטיקאי בסרטון. "ואז, לפתע אתם הצעתם רעיון נהדר: למה שלא תחתום על המכוניות, מכיוון שאתה מושל מפורסם, ונמכור אותן במחיר גבוה יותר? זה בדיוק מה שנעשה. אוהב את הרעיונות שלכם. תנו לי עוד כאלה - אנחנו צריכים אותם".

חלק מהצופים ממש לא התלהבו מהיצירה החדשה של שוורצנגר, וטענו כי מדובר בחוסר רגישות מצד המושל מהמוצא האוסטרי. הוא מצדו ממש לא מתכוון להתנצל. "תירגעו וקחו את הדברים בהומור", הדף את מבקריו. "זה לא שאני נהנה לערוך קיצוצים - אבל אני בהחלט נהנה מהתפקיד עצמו. זו העבודה הכי מתגמלת שהייתה לי". 

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?