בריטניה: מורה נעצרה בחשד לקיום יחסים עם תלמידה

בית הספר לבנות של לונדון, אחד היוקרתיים ביותר בבריטניה, רועש בימים האחרונים בעקבות חשיפת פרשת מין בין מורה בת 26 לתלמידה. המנהלת עדכנה את ההורים מודאגים, המורה נחקרה במשטרה - ובינתיים שוחררה בערבות. "אמרו לי שהילדה המעורבת בת 15", אמרה אחת התלמידות

שיעורים פרטיים? אילוסטרציה (רויטרס)

הפנטזיה המפורסמת על תלמידות בית ספר עם חצאיות משובצות כנראה סוף סוף התגשמה, אי שם בבריטניה: מורה בבית ספר יוקרתי לבנות נעצרה בחשד שתקפה מינית תלמידה במוסד. בתקיפה לכאורה ב"בית הספר לבנות של לונדון", בלב הבירה הבריטית, היו מעורבות המורה בת ה-26 ואחת התלמידות.

העניין הובא לידיעת המשטרה לאחר שמנהלת בית הספר דיווחה על כך, והנהלת בית הספר מסייעת כעת למשטרה בחקירה. אל הוריהן של כל התלמידות בבית הספר נשלחו הודעות טקסט שיידעו אותם על התקרית, עם מכתב באתר הרשמי של בית הספר שנתן להם יותר מידע - למרות שהמנהלת דיאנה ורנון התייחסה לאירוע יותר כ"מערכת יחסים בלתי הולמת" מאשר תקיפה.

במכתב כתבה המנהלת ורנון: "אני יוצרת עמכם קשר כדי להודיע לכם שחברת צוות נעצרה לאחר חקירות של משטרת לונדון באשר למערכת יחסים בלתי הולמת, לכאורה, עם אחת התלמידות. חברת הצוות הושעתה מתפקידה ויהיו חקירות נוספות בנושא".

תלמידה: אני לא מופתעת

המנהלת הוסיפה: "בית הספר לוקח את האחריות שלו לתלמידות בצורה רצינית ביותר. היינו פעילים בדיווח על ההאשמות ושיתפנו פעולה באופן מלא עם המשטרה והרשויות. כתמיד, רווחת התלמידות היא בראש מעניינו".

כשנשאל על מעצר המורה, אמר דובר משטרת לונדון לעיתון ה"דיילי מייל" כי "אישה בת 26 מדרום לונדון נעצרה בחשד לתקיפה מינית של ילדה. היא שוחררה בערבות, והחקירה נמשכת".

הרשתות החברתיות בהן משתמשות התלמידות רעשו אמש עם ספקולציות שונות לגבי המקרה, שפורסם לאחר סיום הסמסטר. תלמידה שעזבה לאחרונה אמרה לעיתון: "אמרו לי שהילדה המעורבת בת 15, אבל אני לא מופתעת. הכרתי ילדה אחת שהיה לה סטוץ עם גבר שמועסק בבית הספר".

בית הספר לבנות בלונדון, שמשתמש במוטו "אלוהים, הוביל אותנו", נוסד ב-1894 וכעת לומדות בו 670 תלמידות מגיל 9 ועד 18. מבין בוגרותיו המפורסמות של המוסד הסנובי: הזמרת דיידו, מעצבת הבגדים אליזבת' עמנואל, הסופרת קלייר ריינר ומגישת הטלוויזיה קלאודיה ווינקלמן. שכר הלימוד השנתי במוסד היוקרתי: כמעט 83 אלף שקלים.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?