מחלק הסמים פשט על משרדי הרופא של ג'קסון

משטרת לוס אנג'לס ממשיכה בחקירת נסיבות מותו של מלך הפופ מייקל ג'קסון. לפנות בוקר פשטו עשרות שוטרים בליווי סוכנים ממחלק הסמים של לוס אנג'לס על מרפאת רופאו האישי של ג'קסון ביוסטון, והחרימו מסמכים וציוד. כעת בודקים בארה"ב אם יש קשר בין הסם הקטלני שנמצא בגופו של ג'קסון למסמכים הרפואיים שנמצאו במרפאה

עשרים וחמישה סוכנים פדרלים מהסוכנות למלחמה בסמים (DEA), יחד עם עשרות שוטרים של משטרת לוס אנג'לס פשטו היום על מרפאת רופאו האישי של מייקל ג'קסון, ד"ר קונרד מוריי, בחיפוש אחר רישומים רפואיים של זמר הפופ - זאת במסגרת החקירה שמתנהלת מאז מותו המסתורי של הזמר לפני כחודש.

הסוכנים, שהגיעו בשעות הבוקר המוקדמות בליווי מספר חוקרים ממחלק הסמים, נכנסו למרפאתו של דוקטור קונרד מוריי ביוסטון, טקסס, בשעה שהשוטרים מאבטחים את המקום מבחוץ. שכנים סקרנים שהבחינו בהתרחשות, יצאו אל הרחוב כדי לנסות לגלות מה מחפשים השוטרים.

ד"ר מוריי, ששהה עם ג'קסון זמן קצר לפני מותו, כבר נחקר פעמיים בעבר, אך מקורבים לרופא סיפרו שלאחרונה הוא נתבקש להגיע בפעם השלישית למשטרה ולמסור מסמכים רפואיים. מוריי עצמו לא נכח במרפאה בזמן הפשיטה.

המכון שבו נותחה גופתו של ג'קסון לאחר המוות טרם פרסם את תוצאות הנתיחה הרשמיות, אך לפי פרסומים שונים מפי גורמים במשטרה - ישנו קשר ברור בין הממצאים לדוקטור מוריי. מהדיווחים עולה כי בגופו של ג'קסון נמצאו שאריות של סם קטלני, שעל פי החשד הגיעו מהקליניקה של מוריי.

כתבות נוספות בנושא:

מיוחד: רוח הרפאים של מייקל חזרה לבקר

צילומים נדירים מהחקירה של ג'קסון ב-1996: "אני לא הומו, אני שחור גאה"

מלכת הפופ עושה כבוד למלך הפופ

שיחת הטלפון למשטרה: "הוא לא נושם!"

צפו בגרושתו של ג'קסון מאיימת על הצלמים

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?