אובמה יוצא להגן על הסטייל שלו

איך מגיב הנשיא אובמה למתקפה האחרונה על מכנסי הג'ינס המרושלים שלו? ובכן, לא תקבלו ממנו הצהרות אופנתיות וגם לא הבטחות לשיפור. לעומת זאת, הוא מודה שגם אשתו מישל צוחקת עליו, ומוסיף: "למי שרוצה שהנשיא שלו ייראה נהדר בג'ינס צמודים, אני מצטער - אבל אני לא הבחור הזה"

האם המלך הוא עירום? הנשיא הפופולרי ברק אובמה נתפס בעיני המצלמות כשהוא לובש מכנסי ג'ינס ישנים ובלויים, ועכשיו הוא יוצא להגן על חוש האופנה שלו.

בראיון לרשת NBC התוודה אובמה שאפילו אשתו צוחקת עליו בשל לבושו המרושל. "עד לפני מספר שנים היו לי רק ארבע חליפות", הוא מספר. "מישל היתה מקניטה אותי ואומרת כמה אני 'מבריק'".

"למרות שזה לא תירוץ, אני שונא לעשות שופינג", אומר נשיא ארצות הברית. "הג'ינס האלה נוחים, ולמי שרוצה שהנשיא שלו ייראה נהדר בג'ינס צמודים, אני מצטער - אבל אני לא הבחור הזה".

מה עושה מי שאין לו מכנסיים?

בניגוד לנשיא, יש מישהו מוכר שהיה רוצה להיות פוליטיקאי, אך אינו יכול להגן על מכנסי הג'ינס שלו - כיוון שהוא כלל לא לובש מכנסיים. מדובר ב"קאובוי העירום", דמות תיירותית מפורסמת המנגן בכיכר הטיימס סקוור בניו-יורק.

מתברר שלקאובוי המזמר יש שאיפות להיות המחליף של מייקל בלומברג - ראש עיריית ניו-יורק. לשם כך הוא פתח בקמפיין אותו הוא מנהל באמצעות אתר אינטרנט שמעוצב בצורת מפרט של גיטרה - הסמל המסחרי שלו.