ילד מסין שתה דלק כדי להפוך לרובוטריק משנה צורה

אל תנסו את זה בבית: בן 9 שתה מאחורי גבם של הוריו כמויות דלק כי חשב שכך יוכל לשנות צורה כמו רובוטריק. הילד הגיע במצב קשה לבית החולים עם פגיעה נרחבת במערכת העצבים. הוריו של הילד מודים כי חשדו שמשהו מתנהל מאחורי גבם. "תהיתי לגבי ריח הדלק בבית", אמר אביו

רובוטריק משנה צורה, ארכיון (רויטרס)

כל אחד מאיתנו רוצה להיות גיבור על, אך יש כאלה שרוצים זאת מעט יותר מדי. "הטלגרף" הבריטי דיווח אתמול על ילד סיני בן תשע שנפגע קשה לאחר ששתה דלק. והוא לא סתם התבלבל - הוא פשוט חשב שכך הוא יהפוך לאחד מהגיבורים שלו - הרובוטריקים.

איקסו פאנג, המתגורר עם משפחתו במזרח סין, שתה בהיחבא כמויות של דלק בזמן הארוחות. פאנג שתה את הנוזל הרעיל בתקווה שהשתייה תעניק לו כוחות על של רובוטריק, מה שיאפשר לו לשנות את צורתו למכונית, בדומה לרובוטים המפורסמים מסדרת הטלוויזיה והסרטים.

אבל במקום להפוך לרובטריק, הילד הקטן הפך לחולה מאושפז הסובל מפגיעה נרחבת במערכת העצבים. בבית החולים בו הוא מטופל מתקשים הרופאים להבין כיצד ההורים לא שמו לב למתרחש. "מדהים שהוא הצליח לשמור על כך בסוד", אמר אחד מרופאיו.

הוריו של הילד מודים כי הרגישו שדברים מוזרים מתרחשים מאחורי גבם. "תהיתי לגבי ריח הדלק שעמד בבית לעיתים תכופות", אמר אביו של הילד. אך כנראה שחשדות אלה עלו מעט מאוחר מדי.