סוזן בויל לא רוצה שהחלום ייגמר

הסקוטית שכבשה את המסך מתכוננת להוצאת אלבום חדש ומעניקה ראיונות. למרות שכל ילד יודע מי היא, היא עדיין מתרגשת: "אני נהנית מאוד! לצאת מהאלמוניות זה כמו לצאת למסע ארוך, אתה לא יודע מה יקרה", אמרה לרשת CNBC. בויל לא הולכת לשום מקום

חודשים אחרי שנכנסה בסערה לחיינו, סוזן בויל נעלמה מתשומת הלב, אבל לא מהמיקרופון והשירה - בקרוב מוציאה ה"ברווזון המכוער" אלבום בכורה. התכוננו לשובה של האישה והקול.

הסקוטית החייכנית שכבשה את העולם בתחרות הכישרונות הבריטית "בריטנ'ס גוט טאלנט", סבלה על פי דיווחים לאחרונה מהתמוטטות עצבים, אפיסת כוחות והפסד אחד בגמר. בסיוע של גורמים מובילים בתעשייה, בויל הקליטה אלבום חדש של שיריה. סיימון קאוול ששותף ליצירה אמר שאחרי שנשמע את שיריה של בויל, "נבין שעדיין לא התחלנו להתלהב מקולה המופלא".

האלבום ייצא בסוף הקיץ ובויל חוזרת לכיסא המרואיינים, בתכנית שהוקלטה ותשודר רק בעוד שלושה ימים. בויל, מאופרת ונבוכה התיישבה מול מרידית' ויארה מ-CNBC ואמרה שהיא לא רוצה שהחוויה הזו תיגמר אף פעם . "אני נהנית מאוד! חשבתי על זה, זה לא יאומן. לצאת מהאלמוניות זה כמו לצאת למסע ארוך, אתה לא יודע מה יקרה, אתה לא יודע איך זה יסתיים".