קרלה שרה שיר שמח

הגברת הראשונה של צרפת, שרגילה ללוות את סרקוזי במסעותיו בעולם, עמדה אתמול במרכז הבמה כשבעלה צופה בה מהקהל. בהופעת בכורה מאז נישאה ביצעה ברוני שיר לכבוד יום ההולדת ה-91 של נלסון מנדלה

מקבץ של אמנים ופוליטיקאים מכל העולם הגיעו אמש לניו יורק כדי להשתתף בקונצרט מיוחד לציון יום ההולדתו ה-91 של המנהיג הדרום אפריקני נלסון מנדלה. אורחת מכובדת במיוחד הייתה הגברת הראשונה של צרפת, קרלה ברוני, שחרגה מתפקידה הדיפלומטי ושרה למנדלה שיר מרגש.

לראשונה מאז נישאה לנשיא צרפת, עלתה ברוני לבמה ושרה לצידו של דייב סטיוארט מלהקת "יוריתמיקס", בעוד בעלה מביט בה בערגה ובגאווה ומריע לה יחד עם הקהל.

"השיר הזה לא טוב לריקודים, אבל הוא טוב לחלומות", אמרה ברוני לקהל, והשניים ביצעו את השיר "Blowin' in the Wind" של בוב דילן, שנכתב לדבריה על ידי אקטיביסט חברתי מפורסם, עובדה שהופכת אותו מתאים מאוד לחגיגה של מנהיג השחורים שנלחם בעבר נגד מאבק האפרטהייד בדרום אפריקה .

בקונצרט השתפו גם הזמרת סינדי לאופר, ליל קים, ארית'ה פרנקלין, וסטיבי וונדר. מנדלה עצמו אמנם לא הגיע לאירוע, אך נוכחותו הורגשה בתוך וגם מחוץ לתיאטרון בניו יורק. בשנה שעברה השתתף מנדלה בחגיגות ה-90 שהתקיימו בהייד פארק בלונדון, אך מאז ייעצו לו הרופאים שלא לנסוע בעולם עקב מצבו הבריאותי.

התמונות שהקפיצו את הקריירה של קרלה

קרלה וסרקוזי מתגופפים מול המצלמות

הווידאופדיה: קרלה ברוני