גרמניה: לא מחפשים את הנעדרים שביתם התמוטט בשיטפון

מזג האוויר הקשה שהיכה את העיירה נאכטרסטדט סיפק תמונות מדהימות של מאבק האדם בטבע: בית מגורים ששכן על צלע גבעה נחצה לשניים, ונפל לעומק 100 מטרים. שלושה בני אדם עדיין נעדרים. כוחות ההצלה: "עדיין אי אפשר להתקרב למקום, צלע הגבעה עדיין זז"

אסונות הטבע ברחבי העולם כבר הרגילו אותנו לצפות בתמונות מדהימות ויוצאות דופן של התמודדות האדם עם איתני הטבע, אך נראה כי התמונות המגיעות ביממה האחרונה מהעיירה הגרמנית נאכטרסטדט מפתיעות במיוחד: מזג האוויר הקשה גרם למפולות בוץ קטלניות באזור העיירה, השוכנת סמוך למכרה ענק, מה שגרם להתמוטטותו של אחד הבתים בעיירה. שלושה בני אדם נעדרים.

הגשמים הכבדים והמפולת האימתנית פשוט חצו את אחד הבתים שהוקם על הצלע הגבוהה של המכרה. חציו של הבית התרסק למעמקי המכרה מגובה של יותר ממאה מטרים.

"עדיין מסוכן לחפש אחר שלושת הנעדרים, משום שצלע הגבעה עדיין זזה", אמר דובר כוחות הכיבוי וההצלה המקומי כריסטוף וויגט. עדי ראייה במקום מספרים כי האירוע הקשה "אירע בתוך מספר שניות בלבד".

שלושת הנעדרים, אישה בת 48 ושני גברים - בני 50 ו-51, התגוררו בבית שהתמוטט, וככל הנראה ישנו בזמן האירוע. כוחות ההצלה בודקים את האפשרות כי קיים גם נעדר רביעי. בתים נוספים בעיירה ניזוקו גם כן.